Ганцю в кєдах• 19 сентября в 19:22

Курси англійської мови

Порадьте, будь ласка, хорошу школу (курси) англійської мови в Києві для підлітка. Дуже бажано офлайн. Буду вдячна за ваші поради і відгуки.
Безсовісна кума• 19 сентября в 19:23
Green forest
Коханозадовільна• 19 сентября в 19:23
Де учень мешкає?
Коханозадовільна• 19 сентября в 19:24
Добрий день. Педагог вищої школи. Англійська для дітей та дорослих, ділова лексика, інтенсив. Іспанська мова для початківців. Німецька для початківців. Рівні підготовки А1-С2. Навчання у Скайпі, Зум, Вайбер, Вотсап, Телеграмм у зручний для Вас час. Шкільна програма 1-12 клас. ВНЗ 1-5 курс. Міжнародні іспити англійська - IELTS, IELTS Academic, TOEFL, GRE та GMAT, FCE, CAE; німецький EPD, ÖSD тести, TestDaF, Goethe-Zertifikat A1-C2; Тelc C1 Hochschule; іспанська DELE - A1-C2
автор Ганцю в кєдах • 19 сентября в 19:24
Ответ дляКоханозадовільна
Де учень мешкає?
Голосіївський район
Коханозадовільна• 19 сентября в 19:24
Ответ дляГанцю в кєдах
Голосіївський район
Центр Києва
автор Ганцю в кєдах • 19 сентября в 19:25
Я не дописала, цікавлять заняття в групах.
Жена миллионера• 19 сентября в 19:29
Grade Education Centre
Глаза_в_3_карата• 19 сентября в 19:31
Ответ дляБезсовісна кума
Green forest
Там офлайн только во Львове
автор Ганцю в кєдах • 19 сентября в 19:32
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Там офлайн только во Львове
Так, вже подивилася. Дякую. Шукаю далі
Помогалочка• 19 сентября в 19:36
Чому тільки офлайн шукаєте? Який рівень англійської?
Безсовісна кума• 19 сентября в 19:39
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Там офлайн только во Львове
В Киеве офлайн есть,вроде
автор Ганцю в кєдах • 19 сентября в 19:41
Ответ дляПомогалочка
Рівень В2. Дитина достатньо насиділась на дистанційному навчанні, тому шукаємо очно.
Глаза_в_3_карата• 19 сентября в 19:44
Ответ дляБезсовісна кума
В Киеве офлайн есть,вроде
Я зашла посмотрела, только онлайн
Безсовісна кума• 19 сентября в 19:44
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я зашла посмотрела, только онлайн
А, тогда сори.
Глаза_в_3_карата• 19 сентября в 19:46
Автор, мы своему подростку тоже выбираем
Определяемся между STUDY Academy, British Council, Green Country
автор Ганцю в кєдах • 19 сентября в 19:49
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Дякую, подивлюся. До цього навчального року дитина навчалася в іншому місті, там же й англійською займалася. Зараз намагаюсь в Києві їй організувати аналогічні заняття.
Спілий баклажан• 19 сентября в 20:02
Шукайте групові, де відпрацьовують говоріння та вимову в першу чергу. А граматика іле фоном, що у грейд, що і грінфорест їм пофіг на всі ці ві, зі, сі.
Вимова це найскладніше, що виправляється. Якби я зараз шукала школу - на першому місці ставила б зазначене вище.
Помогалочка• 19 сентября в 20:06
Ответ дляГанцю в кєдах
International house, дуже класна школа
автор Ганцю в кєдах • 19 сентября в 21:52
Ответ дляСпілий баклажан
Абсолютно згодна з вами. Там, де дитина займалась вдома, вимову класно відпрацьовували. Але це як раз те, що потрібно робити в очних групах.