Копирайторша• 31 августа в 17:53
Репетитор з української мови. Порадьте!
Дівчата, порадьте провіреного репетитора з української мови, онлайн. Для старших класів бажано.
СкрипяСердцем• 31 августа в 18:09
Привіт)
✨ “Я писала диктанти на 12 балів у школі. А це, між іншим, рівень, коли навіть учителька перед перевіркою хрестилась і казала: «Ну, хоч тут помилку знайду». Не знайшла. Тому тепер я офіційно маю моральне право бути репетитором з української мови — щоб у вас теж була ця магія безпомилкових диктантів.” ✨
☺️
Лінива, не каюсь• 10 сентября в 20:59
Якщо актуально, наша репетиторка в телеграмі @natalia_ukr. Дочка склала цього року на 191 НМТ, ми дуже задоволені.
Копирайторша
• 11 сентября в 02:24
Ответ дляЛінива, не каюсь
Так, актуально. Дуже Вам дякую! Не підкажете, яка приблизно ціна заняття?
Лінива, не каюсь• 12 сентября в 00:03
Ответ дляКопирайторша
Ми займалися 300 грн. за 45 хвилин 2 рази на тиждень. Якщо запитає, хто дав контакт, то скажіть, що Анна, мама Маші.
Копирайторша
• 12 сентября в 12:31
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ще раз дуже дякую!
Шукаю стакан• 19 сентября в 19:24
Добрий день. Педагог вищої школи. Англійська для дітей та дорослих, ділова лексика, інтенсив. Іспанська мова для початківців. Німецька для початківців. Рівні підготовки А1-С2. Навчання у Скайпі, Зум, Вайбер, Вотсап, Телеграмм у зручний для Вас час. Шкільна програма 1-12 клас. ВНЗ 1-5 курс. Міжнародні іспити англійська - IELTS, IELTS Academic, TOEFL, GRE та GMAT, FCE, CAE; німецький EPD, ÖSD тести, TestDaF, Goethe-Zertifikat A1-C2; Тelc C1 Hochschule; іспанська DELE - A1-C2
juliyadorosh• 03 октября в 08:59
Наш улюблений репетитор, з яким син , в якого було 8-9 б з української ( він не гуманітарій, мова давалася йому важко), здав зно на 190+ ( вже не пам´ятаю точного балу). Краще, ніж ’рідну’ фізику.