НетЕщеНаверное• 21 сентября 2025
Давайте дорозберемся з Постинором. Пишіть хто пив саме в другій фазі або в
В момент овуляціі (приблизно, ясно. Хто там її відстежує)
Що я прочитала.
1) що він лише перешкоджає овуляціі, відтерміновує її. Тобто прийом доцільний лише у першій фазі.
2) також знайшла що окрім перешкоджання, він також не дає статися заплідненню (тобто якщо ж клітини все ж зустрілися); плюс перешкоджає імплантаціі навіть при відбувшумус заплідненні!
Тобто протилежне пишуть трохи.
Тому дайте відгук хто прийняв його явно не задовго до овул., типу або реально після, або 50/50 - десь приблизно саме в день ов.
Дякую.
Що я прочитала.
Тобто протилежне пишуть трохи.
Дякую.
Мусик Пусик• 21 сентября 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ну а дитина була потім? Чи спрацювали?
Старший родился до приема этих препаратов, а младшая через 3 года после них.))
НетЕщеНаверное
• 21 сентября 2025
Ответ дляТам-тарарам
А Ви впевнені, що треба далі бути з цим партнером?
Якщо він так підло чинить, не піклується про Ваше здоров´я, це може бути і в інших сферах.
Я б дуже добре придивилася до нього. І точно б пила ОК або поставила спіраль, тільки йому б про це не казала, хай би презервативи купляв.
Свого часу був негативний досвід з таким, що типу себе контролює, гнилим він виявився :(
В основному мене лякає що вік вище середнього (34 і 40), і у мене є міома, раз; анемія - 2; можливо щитовидна; нц і в той раз я перед вагітністю приймаоа Елевіт. Рік! За 4 сіс до вагітності треба його пити. А я що пила - алкоголь 🤷♀️
НетЕщеНаверное
• 21 сентября 2025
Ответ дляМусик Пусик
Задумувалися про такі ресі як день цикла на момент прийому? Чи не заморочувалися, і знать не знали, що є нюанси?
Там-тарарам• 21 сентября 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Вік нормальний, я своїх народила у 31 і 34, бо хотіла з декрету в декрет піти, ми це обговорили з чоловіком.
Вітаміни перед вагітністями я не приймала, але робила флюшку і лікувала всі зуби, це у мене слабке місце.
Анемія у мене хронічна через рясні місячні, то якраз під час вагітностей гемоглобін був шикарний, 130-135, такого у звичайному житті я в принципі не можу досягти ні з якими препаратами.
Щитовидку обов´язково треба перевірити, це дійсно дуже важливо. Порося Ваш чоловік.
Мусик Пусик• 21 сентября 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я знала, что опасные дни, это было главное для меня, и возможна нежелательная беременность. Цикл у меня был 26 дней, значит опасные, если правильно помню, с 8 по 19 день, в эти дни и принимала.
НетЕщеНаверное
• 21 сентября 2025
Ответ дляТам-тарарам
У мене є ттг тільки свіже. І все. Воно явно не вище 4, і здається даже трохи менше 2,5. Інше я наче і не здала
Феритина 29 вроді. Немало, но і не густо
Значит надо• 21 сентября 2025
Приймала два рази як екстрену контрацепцію, на другий раз не допомогло(
НетЕщеНаверное
• 21 сентября 2025
Ответ дляЗначит надо
Ну а по дням циклу Ви не пам‘ятаєте?
Значит надо• 21 сентября 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ну а по дням циклу Ви не пам‘ятаєте?
Було приблизно в овуляцію, презерватив порвався, а ще й постінор не допоміг, така біда.
НетЕщеНаверное
• 21 сентября 2025
Ответ дляЗначит надо
Я просто не можу ніяк в‘їхать в дещо. От відбулася овуляція. В цей момент яйцкл. де? Десь в районі яєчника. І от через скільки вона опиняється у трубі? Це хвилина часу чи це півдня? Чи це дві доби? Ніже нічого не можу про це знайти.
НетЕщеНаверное
• 21 сентября 2025
Ответ дляЗначит надо
І так тупо пишуть: «щоб понять коли ов., від наступної менстр. відніміть 14 днів». Ну що за брєд, я що, знаб коли МАЙБУТНЯ менстр.у мене?..тупізм
Значит надо• 21 сентября 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Гугел пишет, что она уже в трубе встречается со сперматозоидом. ’Сам процесс оплодотворения происходит в наружной трети маточной трубы. После слияния гамет образуется зигота, которая затем начинает двигаться по трубе в сторону матки, достигая ее примерно через 5-7 дней’
НетЕщеНаверное
• 21 сентября 2025
Ответ дляЗначит надо
В сперматозоіди тоді скільки часу туди йдуть? Раз - і там? Чи потроху доповзаютт на лругу добу?
У найніршому випадку моі часові факти такі:
- 11 вечора інцидент
- і це накануні овуляціі, бо мені в обід на наст день почало тягнуть живіт. В цей же час і прийом постинору був.
Якщо взяти що одночасно приблизно і клітина вилізла, і постинор я прийняла, то що? Мені нада так, щоб постинор зашкодив запліденню (так як попередити овуляцію ним я скоріш всього не встигла!). І от постинор , думаю, почав діяти коли вона вилізла. Питання: де вона, де сперміі, і скільки є часу до зустрічі і чи не зустрілися вони взагалі вночі, поки я спала і не збігала в аптеку.
- 11 вечора інцидент
НетЕщеНаверное
• 21 сентября 2025
Ответ дляЗначит надо
У мене строго почав нити живіт в обід. І я пішла в аптеку. От іін болить коли вона тільки почала прориваться з фолікула, яи чітко коли його вже розірвало..
Ніякої точності. Все якесь приблизне. Бене це зводить з розуму
Значит надо• 21 сентября 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
А нащо ви про це думаєте?)
НетЕщеНаверное
• 21 сентября 2025
Ответ дляЗначит надо
А ще!!! Є такий момент як зміна слизу під час овуляціі. Але ж знову таки!!! Вони нічорта ее пишуть КОНУРЕТНО. «Стає як яеч. білок. Рідким». Але коли саме він таким стає? Коли вона вилізла???? Чи перед цим??? У мене секс був уже тоді, коли ці «соплі» майже пройшли. В той «обід» коли в аптеці була, вже соплів не було. То може пройшла вде овуляція як три дні, і вона вже загинула?
НетЕщеНаверное
• 21 сентября 2025
Ответ дляЗначит надо
А нащо ви про це думаєте?)
Бо я не можу просто чекать. Намагаюся шляхом просвітлення в питанні запліднення зрозуміти , коли саме що відбувається, і чи допоможе той постинор.
Залізна тьотя• 21 сентября 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Такі виделення напередодні овуляціі. Постінор Вам допоможе- вам описали механізми дії на декількох стадіях процесу запліднення.
НетЕщеНаверное
• 21 сентября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ну мені важко чекати тиждень ще
І в цілому я не налаштована абсолютно проходити через це знову без перерви на своє власне «життя». Я вважаю що чоловік не має права так робити. Це дурість несусвітна /
І апогей безвідповідальності. Вік його я писала, думала в такому віці людина має вже соображалку, клепку, мізки.
НетЕщеНаверное
• 21 сентября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Я зробила два тести. Перший нечистий, другий чистий. І це тиждень після сексу, навть без затримки. Просто другий мабуть чистий бо. Двічі підряд попісяла. Нема концентраціі в самій сечі
НетЕщеНаверное
• 25 сентября 2025
Ответ дляЗначит надо
І що Ви в другий раз тоді вирішили? Народили?
Значит надо• 26 сентября 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ні
НетЕщеНаверное
• 26 сентября 2025
Ответ дляЗначит надо
Ні
Ви мучилися стосовно того рішення?
Значит надо• 26 сентября 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ви мучилися стосовно того рішення?
Ні, і нарешті вийшла з токсичних відносин. Це була остання крапля
НетЕщеНаверное
• 26 сентября 2025
Ответ дляЗначит надо
А я виходить із токсичних не буду (ну бо в силу …ммм…ментально-психічних проблем токсична тут 70% я). Але мені так важко від цього рішення. Ненавиджу себе. Завтра день місячних. Сподіваюся що підуть якось. Но смужка вже є днів 5. Це хіба що запліднилося но не доімплантуєтьчя і вийде.
НетЕщеНаверное
• 26 сентября 2025
Ответ дляЗначит надо
А крапля - що Ви маєте на увазі? Партнер щось казав типу сама винувата, я не хочу? Чи що було, чому крапля?
Значит надо• 26 сентября 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Нет, не говорил, просто вдруг пришло ощущение, что нахрен оно мне нужно, такое г и так много лет я потеряла зря. И стало легко, несмотря на ситуацию. Как то так.