Первоклашка Я• Изменено 21 сентября в 13:10
Сколько раз в год допустимо, нормально болеть вирусными
заболеваниями? взрослым
Мрію про космос• 21 сентября в 16:24
Ответ дляПервоклашка Я
зараз такі продукти, хіба є з них користь?
Ну то треба обирати таке, щоб була користь. Насправді з цим немає проблем, якщо розбиратися.
В танке• 21 сентября в 19:40
Ответ дляЗвоночек
З точки зору імунітету - це нормально, це не відхилення, чи патологія !
Які у вас є варіанти, аби менше хворіти ? Новий імунітет не купиш в аптеці …
Це абсурд. Чим це не імунна недостатність якщо хворити 12 разів на рік? Повно варіантів.
В танке• 21 сентября в 19:42
Ответ дляПервоклашка Я
ну наприклад порадьте щось корисне
Будь-які овочі, фрукти, крупи, риба, кисломолочні продукти, горіхи - корисно. Тому що навіть якщо там є якісь пестициди або інші забруднення, корисні речовини теж є. А вам же все одно потрібно щось їсти.
Звоночек• 21 сентября в 21:07
Ответ дляВ танке
Розкажіть це імунологам … більше порад для вас немаю !