Чумацький Шлях• 21 сентября в 13:08
Как ваше самочувствие сегодня?
Сегодня давление шпарит
Чумацький Шлях
• 21 сентября в 13:10
Ответ дляЗвезда в шоке
Жуткий будун
хоть понятно от чего
Звезда в шоке• 21 сентября в 13:11
Ответ дляЧумацький Шлях
хоть понятно от чего
Да, только от этого не легче
Сегодня сержусь• 21 сентября в 13:29
Вночі було дуже погано, хоч тиск був не високий, зранку неважно, а ось зараз стало краще. Трохи серце бахкає, думаю пити каву чи ні.. але так хочеться
Сегодня сержусь• 21 сентября в 13:31
Ответ дляЧорнобаївка
Осенняя хандра какая то
Нема часу хандрити, треба щось робити, все в хаті жерти хоче))
Чорнобаївка• 21 сентября в 13:32
Ответ дляСегодня сержусь
Это понятно, просто раньше такая хандра наступала, когда холодало, долждь, пронизывающий ветер, а сейчас солнце светит и все равно🥺
Чумацький Шлях
• 21 сентября в 13:34
Ответ дляЧорнобаївка
да, аналогично
Сегодня сержусь• 21 сентября в 13:35
Ответ дляЧорнобаївка
Ото все, що ви описали - фу бє, тільки від прочитаного стає неприємно. Треба сьогодні хоч на балконі посидіти, подивитися на сонце, а то скоро ось це жде
Чумацький Шлях
• 21 сентября в 13:35
Ответ дляСегодня сержусь
а чого на вулицю не йдете?
Чорнобаївка• 21 сентября в 13:36
Ответ дляСегодня сержусь
Можно и на балконе позагорать☀️, кто на природе - шашлычки сделать
Сегодня сержусь• 21 сентября в 13:37
Ответ дляЧумацький Шлях
а чого на вулицю не йдете?
Так нагулююсь за 6 днів, що в неділю і з ліжка не вставала б.
Сегодня сержусь• 21 сентября в 13:38
Ответ дляЧорнобаївка
В мене тіньок на балконі, сонце тільки зранку
Області пітьми• 21 сентября в 14:41
Ой, щось хріновасто, прокинулась із закладеним носом, неприємними відчуттями в горлі...капець просто