Дикая Роза• 22 сентября 2025

Для чого нам в країні ці мігранти?

З бідних країн, без освіти, іншої культури, та інших цінностей, не близьким українським?
Що ви думаєте на цю тему?
MilkShake-268d• 22 сентября 2025
Ответ дляmymoly
Он провладный бот защищает мигрантов. Значит таки едут и значит их таки много будет ну или планируют много. Иначе она б тут не расписывала простыни как это хорошо
Вашу слова да Богу в уши.
Я очень хотела бы что бы в Украину хлынули сотни тысяч а лучше миллионы людей со всего мира.
Я считаю это полезно не только для государства (экономика) но и для межкультурного обмена, я знаю, что мы украинцы сможем воспитать этих людей, они станут одними из нас очень быстро.
mymoly• 22 сентября 2025
Ответ дляMilkShake-268d
Вы тролли определитесь уже с методичками.
То вы ноете ’нас осталось 100 человек’ типо 10 млн 20 млн а было огого.
А когда есть решение как подправить демографию, ееее нееее я нихачу жить с ’отбросами другого цвета кожи’.
Вы либо крестик снимите либо трусы наденьте.
Ксенофобы, нацисты.

А Украина самая толерантная страна в мире.
Правильно. С одним согласна. Мужикам сразу давать гражданство. Вот прям сразу и ставить на учёт в ТЦК. Это я поддерживаю. А потом я буду первая горлопанить а чееее и нехай воюют
mymoly• 22 сентября 2025
Ответ дляMilkShake-268d
Вашу слова да Богу в уши.
Фуу
Perfect look• 22 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
З цікавістю спостерігаю на різні гілки технології, навіть в темі де сотні тищі мігрантів їдуть в Україну. одне щось вкине, бо десь почула , тг написали і ін.
Інше не дочує, третє - швидкі висновки , четверте тролинг від противного, визвати емоцйно заперечення написаного, а цілі інші то.
Я в цих шарах капусти розібратися пересічній людині.
Шукала першоджерело - ті консульства, які захлинаються від черги на візи, не знайшла.
Є в когось посилання?
А Автор була?

На рахунок одиничних/ немасових трудових контрактів бізнесу- так, вони є вже. І були.
То есть пусть индусятины нализывающие рашке едут сюда, а потом будут просить их такую любимую рашку их спасать ?
Где логика ?
MilkShake-268d• 22 сентября 2025
Перфект Лук, а вы думаете ’индусятины’ знают какая на самом деле чудесная и великая страна Украина? И как мы любим их и ценим другие культуры и народы, мы самый толерантный народ на планете.
’Индусятины’ смотрят Russia Today India.
Но когда они все увидят, нас, нашу страну на самом деле.
На самом деле какой мы народ, они поймут как их всех обманывала пропаганда.
LudaSHS• 22 сентября 2025
Ответ дляPerfect look
А шо там Лэнд лиз, уже приплыл к нам или ещё в пути ?
Який?
Почитайте теми 22/23 р,надоїло одне і теж писати, це не програма, а пів сторінки тексту, механізм, який міг запрацювати а міг ні, не список, не перелік
Замість нього Наші Оп і Адміністрація Баййдена вибрали механізми, безоплатні, а саме PDa і Usai. Є теми, я як папуга писала раз 20. Десь є лінк давала на сайт конгресу про цей Закон,
Чому наше медійне середовище його сплутало з чимось не зрозуміло
По програмам іншим ми отримали на 100 млд від Сша безкоштовно, тому Трамп і кричав півроку про це, що Байден дав безкоштовно. Яка біда. По ним ще контрактовано на заводах декілька млд, які розраховані до 27 р.

А до речі якось є дані, бо ви писали в жовтні перемирʼя? І війна восени скінчиться Є якісь дані по цьому питанню?
mymoly• 22 сентября 2025
Ответ дляPerfect look
Где логика ?
Так индусам же все равно в какой стране работать . У них нет патриотизма в несколько поколений. Для них что Украина что раша
alex-3f3c• 22 сентября 2025
Ну дык, Хламидия и Подоляк тоже понаехавшие, один из Осетии другой из Беларусии, смотался от бацька и теперь оба расчехляют кому сдыхать за их золотые унитазы, вам от этого легче?
Strelka_007• 22 сентября 2025
Ответ дляMilkShake-268d
Мигрантов будет больше и больше в Украине.
Все говорят что население сокращается, война, беженцы в Европу и тд
Нам нужно нарастить население назад до 50 млн хотя бы.
С помощью мигрантов это будет легко сделать.
И да, это хорошие люди, поверьте, это хорошие специалисты.
ВСЯКО ЛУЧШЕ РУСНИ, нет более неполноценного и отсталого народца чем русня.
Так что мигранты ДА!!!
Навіщо? Щоби що? В чому магія числа 50? )
mymoly• 22 сентября 2025
Ответ дляStrelka_007
Я думаю стремится к числу 140 чи 120, сколько их там
MilkShake-268d• 22 сентября 2025
Ответ дляStrelka_007
Да ни в чем, чем больше народа - тем лучше.
Сколько земель у нас пустует, а сколько отстраивать и тд
Чем больше народу - тем веселее.
И экономику с колен поднимать нужно
mymoly• 22 сентября 2025
Ответ дляalex-3f3c
А Хломидия это кто
LudaSHS• 22 сентября 2025
Ответ дляmymoly
Я не визначилася чий вітер, але більше думаю що там тролинг від противного
Бо на емоцію, як не клює - то дров з словами тригерами підкидається, це сприймається агресивно і навпаки. Ну не може так топорно
Ну не знаю.
Шукала про ’много, ’ , відки вітер, не найшла
Колись тільки про одну фірму писали, забудовники Західної привезли будівельників. Але це ще 2024 року новини були
Strelka_007• 22 сентября 2025
Ответ дляMilkShake-268d
Ваши желания тут не уместны.
Стране нужны рабочие руки а не слова в интернете.
Дешева робоча сила потрібна жадібному бізнесу, який при вже цілком європейських цінах жме гідну заробітну плату і соц.пакет найманому персоналу. І податки платять мінімально, схеми, ФОПи, сірий і чорний найм.
У нас величезний запас міцності, якщо одні почнуть чесно і в повному обсязі платити податки і митні збори, в інші припинять їх розграбовувати.
Perfect look• 22 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Який?

А так это мы сами отказались от лэнд лиза😂, оно же и понятно, когда у самих есть миллионы дронов и тысячи фламинго 🦩

А уже октябрь ? Что вы мне предъявляете ?
MilkShake-268d• 22 сентября 2025
Ответ дляalex-3f3c
Удалено администрацией...
LudaSHS• 22 сентября 2025
Ответ дляPerfect look
Где логика ?
Є у вас посилання на кількість? Дані від посольства? І хто замовник? Бо бізнес за рих платить збори- мита.

Щодо Індіі, вона в топі вигравачів від війни, з 2% наростила купівлю до 43% наче, і млд заробила на посередництві, Індіі вигідно отримувати дешеву нафту. Їх олігархи просто нереально багатіють, колись згадувала весілля Амбані, так саме і ця родина стала просто багатішою набагато за час війни у нас.
demicandum• 22 сентября 2025
Ну да, чего бы не добить страну всякой чернью
Perfect look• 22 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS

А зачем данные посольства, если власть об этом через день говорит. Врут ?
alex-3f3c• 22 сентября 2025
Ответ дляMilkShake-268d
Удалено администрацией...
LudaSHS• 22 сентября 2025
Ответ дляPerfect look

Ну це ви ж писали, що восени мир.
Де він чи є надія? Мир? Ще з Катериною спорили, тему читала на днях.

Щодо ленд лінзу, найдіть старі теми, там є посилання на текст сторінки Закону, в якому бла бла ми запровадемо при потребі за підписом Байдена механізм без згоди конгресу, там півсторінки тексту. Ніяких списків, ніяких сум.
А все що йшло за Байдена йде окремо, списки на сайті Білого дому з сумами. Але то не ленд лінз а наприклад PDA - надання допомоги з складів Пентагону за підписом Президента за рахунок бюджету Сша, це вже раз 21 або 30 пишу.

Так шо там з закінченням війни?
LudaSHS• 22 сентября 2025
Ответ дляPerfect look
Дайте посилання на владу де вказано кого і яка кількість завезена?

Ні , я розумію що трудова міграція буде, фірми шукають робочу силу, але цікаво саме зміст ваших заяв, на базі чого
Perfect look• 22 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Ну це ви ж писали, що восени мир.

Так шо там з закінченням війни?
2-3 недели, шо ещё ?
MilkShake-268d• 22 сентября 2025
Ответ дляalex-3f3c
Удалено администрацией...
Какие ваши доказательства? Зачем кидаетесь такими громкими словами не имеющих под собой ничего кроме ваших домыслов?
И да, патриот Украины, это не вышиванки или мова.
По моему глубокому убеждению, это мировозрение.
Образ мыслей если хотите.
Вот что такое патриот.
Perfect look• 22 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS

На базе новостей каждодневных от можновдалцив
LudaSHS• 22 сентября 2025
Ответ дляPerfect look
Лінк можна
Щодо кількості, механізму, кого саме?
demicandum• 22 сентября 2025
Удалено администрацией...
Perfect look• 22 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Лінк можна
Щодо кількості, механізму, кого саме?
В гугле всё есть, я не работаю тут копипастой. Вы меня с кем-то попутали
LudaSHS• 22 сентября 2025
Ответ дляPerfect look
Навіщо мені гугл, ви ж впевнено писали по темі мігрантів, мита, дайте посилання де ви то брали, з першоджерела.
Natal_ka91• 22 сентября 2025
А казали ж що країну чистять для того, щоб наповнити емігрантами. Плювалися, що неправда. А може, є в цьому доля правди