ГЛЮкоза• 23 сентября в 13:25

Які краще або Ваш варіант

Обрати можна 2 варіанта відповідь.
Результат:
вже голосів: 90
46 (51.11%) 2
19 (21.11%) 1
18 (20%) 4
7 (7.78%) 3
Поміркована думка• 23 сентября в 13:28
Нужно смотреть в контексте, так непонятно. Но однозначно без черного.
Потужна махіна• 23 сентября в 13:28
Третий вариант в разных вариациях сейчас везде, уже надоел
Маю декілька думок• 23 сентября в 13:28
Якщо це скляні вставки, то тільки не для спальні, дитячої
автор ГЛЮкоза • 23 сентября в 13:29
Ответ дляМаю декілька думок
4 фото дуже мені нравиться
Г@Л@В@ломка• 23 сентября в 13:29
Я за 2-й варіант. Це прям самий вічний і завжди актуальний варіант. Кажу Вам як власниця дверей зі скляними вставками ☹️
Стрекоза любви• 23 сентября в 13:32
Не ображайтеся, але це вже вчорашній день. Всі ці полоси, вставки зі скла - дизайнери максимально від цього відходять.
Якщо брати бюджетні двері, то зосередилась би на таких.
Тішуся неперетішуся• 23 сентября в 13:32
без стеклянных вставок, чем проще - тем лучше
автор ГЛЮкоза • 23 сентября в 13:34
Ось ці, що на фото 4
Кусман Сиру• 23 сентября в 13:35
Я собі такі брала. Вставки з матового скла, тільки колір дверей інший. Але я ремонт робила років 5-6 тому ) не знаю чи зараз таке актуально )
Мушля з Криму• 23 сентября в 13:38
Страшные все, неактуальные. Со стеклом очень неудобно в быту.
Лучше просто уже белое ровное полотно со скрытыми петлями, чем это все
Контрольница• 23 сентября в 13:43
Среди этих вторая самая лаконичная.
Но я бы ещё поискала.
Маю декілька думок• 23 сентября в 13:43
Ответ дляГЛЮкоза
4 фото дуже мені нравиться
Коли будете дивитись телевізор чи горітиме світло в коридорі, то вся світло дискотека буде в спальні і заважатиме
Тріль підпільний• 23 сентября в 13:44
Ответ дляГЛЮкоза
Ось ці, що на фото 4
Таке виконання мені не подобається (те, як зроблено зверху), але сама ідея - так. Але я просто звикла до скла в дверях і що так в коридорі світліше. Глухі двері мене пригнічують.
Тріль підпільний• 23 сентября в 13:46
Ответ дляМаю декілька думок
Там не критично - смужка досить вузька.
Блакитне небо• 23 сентября в 13:53
я зараз в квартирі з дверима зі вставками скла, який маразм( двері без скла тримають звук і світло ж не заходить.
а ці бісять страшне, це капець просто.

Чим менше декору - тим менше пилу витирати.
Розумна Губка• 23 сентября в 13:54
Немодные, неактуальные . Да это просто двери блин. Ещё и за модой на двери следят. Капец
Блакитне небо• 23 сентября в 13:55
Ответ дляСтрекоза любви
і пів годину потім кожну мити кожного разу(( років 20-30 ппц, а не двері
Стрекоза любви• 23 сентября в 13:58
Ответ дляБлакитне небо
Не зрозуміла, що мити?
Блакитне небо• 23 сентября в 13:59
Ответ дляСтрекоза любви
Не зрозуміла, що мити?
Ви реально не бачити там три ряди виступів, на яких буде пил забиватися??
Стрекоза любви• 23 сентября в 14:04
Ответ дляБлакитне небо
Все, що в квартирі має обʼєм, виступи, скрізь осідає пил. Я ніколи не доводжу до такого стану, щоб потрібно було «мити» двері. Звичайне вологе прибирання. Цього достатньо. Як мінімум, достатньо ручним або звичайним пилососом зняти пил, якщо вже на те пішло.
Та_все_ок_будет• 23 сентября в 14:25
Я делала супер бюджетный ремонт 6лет назад, поставила такие, по мне это обычная классика, хотя ремонт не в классическом стиле. Хотела темно-серые ровные, но они были сильно дороже. Эти и сейчас не устарели, и через 5лет не устареют
Блакитне небо• 23 сентября в 14:26
Ответ дляСтрекоза любви
так навіщо, якщо можна поставити рівні двері
Реанимация• 23 сентября в 14:26
Ответ дляГЛЮкоза
4 фото дуже мені нравиться
Підтримую. Із всіх 4 як на мене сама вдала модель.
Регионщица• 23 сентября в 16:51
Ответ дляГЛЮкоза
4 фото дуже мені нравиться
Теж подобаються, особливо якщо квартира не в класичному стилі