40ка• 24 сентября в 16:42

Мами студентки

Тема про навчання студенток з дітьми.
Хтось з вас були мамою студенткою?
То вас стимулювало краще вчитися, щоб в майбутньому знайти кращу роботу і більше заробити грошей для дитини?
Чи у вас просто була думка, як то все виконати?..
Kot_v_meshke• 24 сентября в 16:47
Хорошо учиться не равно хорошей высокооплачиваемой работе
Contento• 24 сентября в 16:48
У нас на потоке было 2 студентки , которые родили детей в первые годы обучения . Обе вылетели на 3- м курсе. Не смогли совмещать учёбу и ребёнка. Если нет неработающей бабушки или няни , которая будет смотреть за ребёнком , то учиться и растить младенца очень сложно.
Kot_v_meshke• 24 сентября в 16:50
Ответ дляContento
Моя кума ушла на заочку как родила. Помощь была, но ходить каждый день в институт было невозможно.
tanga• 24 сентября в 16:56
У меня две одногруппницв родили во время учебы, обеим повезло что была возможность скинуть ребенка на бабушку. Одна из них даже в село ребенка увезла к бабушке прямо сразу с роддома.
super-kidd• 24 сентября в 17:14
рожать во время учебы - не стоит.
Это и не учеба и не материнство
Millie• 24 сентября в 17:17
На кого хоч вчаться? Є знайома, то з чоловіком бізнес розбудувала, почала і декреті. Інша англ.школу для малюків відкрила, гранд освоїла. Залежить від допомоги, вмінь, бажань.
автор 40ка • 24 сентября в 20:14
Ответ дляMillie
На юриста, на медсестру бачила, що вчилися, народивши дітей паралельно
Margaret Rose• 24 сентября в 20:16
Не знаю чому, але поки я вчилася, то в нас ЖОДНА дівчина не народила (дівчат було багато, близько 50, майже чисто жіночі групи, хоча спеціальність аж ніяк не флологія і т.д.).

До закінчення бакалаврату тільки двоє вийшли заміж
автор 40ка • 25 сентября в 16:50
Ответ дляMargaret Rose

І я за них рада. Бо то не материнство, і то не навчання.
А що за спеціальність, якщо не секрет?
Може, дуже перспективна і тому дівчата налаштовані на роботу гроші?
Margaret Rose• 26 сентября в 20:54
Ответ для40ка
А що за спеціальність, якщо не секрет?
Не секрет - міжнар
автор 40ка • 27 сентября в 09:49
Ответ дляMargaret Rose
Не секрет - міжнар
О, я б тех на такій спеціальності думала б більше про навчання