Сама собі лікар• 20 сентября в 18:23

Підробіток для студентів, що порадите.

Ким працюють ваші знайомі, чи діти.
Пушкининиана• 20 сентября в 18:31
Вебки
Possitivv• 20 сентября в 18:31
Я на бакалавраті робила домашні завдання, практичні роботи, презентації своїм одногрупникам (тим хто не хотів вчитися). Десь 10 осіб за місяць в мене точно було. Мені це подобалось. Я отримувала ще стипендію, тому на життя та усіляки забаганки вистачало.
Зараз навчаюсь на магістратурі, то планую і далі цим займатись. Можливо, навіть влаштуватися на якусь фірму (автор студентських робіт) та працювати ще й там.
автор Сама собі лікар • 20 сентября в 18:33
Ответ дляPossitivv
Першокурсники шукають роботу, і хлопець і дівчина.
double-mama• 20 сентября в 18:38
Ответ дляСама собі лікар
Макдональдс, якщо є у вашому населеному пункті. Графік гнучкий+ набирають з 16 років
автор Сама собі лікар • 20 сентября в 18:39
Ответ дляdouble-mama
А як, лише на вихідних вони можуть, або після 15:00?!
Налогообложу• 20 сентября в 18:48
Ответ дляPossitivv
Про академічну доброчесність ви не чули.
Налогообложу• 20 сентября в 18:49
Вигул собак, продавець в зоомагазині, офіціант, забрати дитину з садка і поводити по гуртках.
Скляна миша• 20 сентября в 19:03
Ответ дляНалогообложу
Головне, що людина знайшла спосіб заробітку. Можно подумати, що Ви чи Ваша дитини були такими чесними та ніколи не списували коли вчились у школі та університеті.
Зараз всі шукають способи заробити. У знайомих в університеті взагалі не можна пропускати пари. А вони з 9 ранку і до 17 вечора. І коли працювати? Тому це залишається єдиним способом заробітку
Не бачу в цьому взагалі нічого поганого. Людина не сидить на шиї у батьків, а намагається заробити. Кожен сам для себе вирішує де їй працювати та як краще зробити.
Налогообложу• 20 сентября в 19:06
Ответ дляСкляна миша
Он там першим коментарем людина теж знайшла спосіб заробітку. Деяким важливо окрім заробітку ще мати достойну роботу. Але не всім, звісно. До таких потреб треба ще дорости
Оченьценная• 20 сентября в 19:10
офіціант, вечірній адміністратор