Писали, что эти ипсо и брехня, ну вот
❗️В Україну почали завозити трудових мігрантів з Південної Азії, — BBC
📍З початку вересня в Україну прибувають працівники з Індії та Бангладеш, що стало можливим завдяки дозволу на виїзд молоді 18–22 років.
📍Основні вакансії для мігрантів: логістика, водії, зварювальники.
📍Підприємці відзначають, що спершу приїжджали чоловіки, а за ними — жінки.
📍За три тижні вересня на українсько-польському кордоні зафіксували близько 40 тисяч спроб виїзду та 13 тисяч — в’їзду в Україну.
📍Деякі університети також фіксують невеликий відтік студентів.
Україна Online | Підписатись
Маска-0b9f• 27 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Всі нормальні чоловіки захищають Україну.
Ні, не жаліє, і може знову піде воювати по другому колу.
А у чому сенс війни без кінця і краю?
зона_комфорта• 27 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
А у чому сенс війни без кінця і краю?
Патрійоткі віртуальні зможуть весь цей час сидіти на подачках під чужим прапором
E-n-t-o-n-i• 27 сентября 2025
Ответ дляalinskana
другое дело настоящие гетьманы патриоты.с окопов не вылазят
Гы. В чат зашла тяжёлая артиллерия)))
Драсте! ))) Полностью согласны)