Писали, что эти ипсо и брехня, ну вот
❗️В Україну почали завозити трудових мігрантів з Південної Азії, — BBC
📍З початку вересня в Україну прибувають працівники з Індії та Бангладеш, що стало можливим завдяки дозволу на виїзд молоді 18–22 років.
📍Основні вакансії для мігрантів: логістика, водії, зварювальники.
📍Підприємці відзначають, що спершу приїжджали чоловіки, а за ними — жінки.
📍За три тижні вересня на українсько-польському кордоні зафіксували близько 40 тисяч спроб виїзду та 13 тисяч — в’їзду в Україну.
📍Деякі університети також фіксують невеликий відтік студентів.
Україна Online | Підписатись
Кава з перцем• 27 сентября 2025
Ответ дляарина-ветерок
Та чому це нема, дайте вищі зарплати, а не 15-20 тис чоловікам, і буде кому працювать. Молодь вдома зостанеться, 55+ у нас валом чоловіків, їх вже майже не призивають. В 60 ще теж чоловіки продовжують працювати, ае на деяких підприємствах звільняють і нову роботу не так просто знайти.
Навіщо фінансувати чужих і витрачати на них більше, коли свої кваліфіковані є? Але їм продовжують платити копійки, яких ні нащо не вистачає. А азіатів на повний пансіон ? Яка логіка?
Логіка дуже проста- у марінальних мігрантів тут не буде повноцінних прав та супротиву проти влади, ніяких майданів та незгоди. Слухняні, бідні, контрольовані. Ідеально. Подивіться на Північну Корею, це мрія нашого зеленого братства
Борисфенка• 27 сентября 2025
Ответ дляРеалістка
Ухилянти здебільшого одружені. Неодружених й раніше не вистачало, а зараз тим більше.
Дружини ухилянтів вивозять 17-19 річних дітей. Тож відсоток безхозних ухилянтів збільшується, а годувати ж їх комусь треба?
Маска-0b9f• 27 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Наша країна має олігархів, які платять мізерні зарплати, щоб вище були прибутки. Українці даром працювати не хочуть, їздили на заробітки задовго до війни в Європу і зараз під час війни хто міг, поїхав. Багато чоловіків загинули, пропали без вісті, стали інвалідами на фронті.
Постало питання , де взяти дармову робочу силу, ’індусів привеземо’. Індусам це в тему - буде транзитний коридор в Європу. Заодно і українські прикордонники підлохматяться.
Ви в темі.Самі писали,що ваш чоловік був прикордонником.
Ответ дляНаталья Ласка
вони тут не приживуться , в европі їм без´яйцева влада все на блюдечке давала і дає, соціальну допомогу, харчі, льготи і тд. тут такого не буде))) будуть як цигані жити собі , особо працівники вони ще так собі. в наших реаліях їм буде пезда
Приживутся
И многое еще и скрывается будет, их нападения на женщин, к примеру.
Борисфенка• 27 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Був, на Харківщині і біля Бахмута. Там хабарів не дають.
Ответ дляФернанда
читала эту статью в Тг, ну такое, странное притягивание выезд парней к заезду мигрантов, можно подумать у нас парни 18–22, поголовно работали водителями, а особенно сварщиками.Очень похоже на то, что хотят прикрыть выезд парням, но под соусом мол , это не мы (власть) это работодатели слезно просят вернуть рабочие , юные руки на сварочные аппараты...
Да-да
Как будто войны нет и тысячные потери то мелочи, главное выезд молодых парней, они то все на заводах и работали
Укол Разума• 27 сентября 2025
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 27 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Не так сталося, як гадалося. Випхали мене в біженство, не дали погеройствували.
Але я якраз ногу відремонтували, ще трохи син підросте, і повернуся русню зупиняти. Недалеко той час, коли і жінок мобілізують.
А щодо індусів таки безапеляційно - ну не такі вони дурні, як ви думаєте, нецікава їм бідна Україна.
Сину років 15?
Борисфенка• 27 сентября 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 27 сентября 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
Укол Разума• 27 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 27 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
13 з половиною.
Ви думаєте,що якщо війна буде продовжуватися до вісімнадцятиріччя вашого сина,то від України щось притомне залишиться?
Борисфенка• 27 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Я думаю, що нас очікує сюжет Ізраїлю, на жаль. Всі ми ще встигнемо повоювати, були б сили.
Укол Разума• 27 сентября 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Борисфенка• 27 сентября 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 27 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Сюжет кого чого?
Борисфенка• 27 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Сюжет кого чого?
Країна є така, Ізраїль, створена в 50-х роках, не чули? З тих пір і воюють.
зона_комфорта• 27 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Там никто воевать не собирался, и не собирается. Только мечты о том, чтоб это всё здесь длилось как можно дольше, и пинка не дали под откормленный патриотичный зад
Маска-0b9f• 27 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Ну і не воюєте проти них,як обіцяли.
Укол Разума• 27 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 27 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
З ким воюють?З державою,яка у п´ять разів більша,багатша за них і має ядерну зброю?
Борисфенка• 27 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Ну загугліть, з ким і скільки вони воюють, чи я маю вам лікбез влаштовувати?
Маска-0b9f• 27 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Проведіть краще лікбез,як німців доїти
Борисфенка• 27 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Проведіть краще лікбез,як німців доїти
Дурне діло нехитре, дають - бери, б´ють - тікай.
VivaForever• 27 сентября 2025
Ответ дляPerfect look
Туда сложно попасть.
Но как они будут жить и работать в наших зимах, вопрос конечно )
Поинтересуйтесь сколько индийцев в Канаде и не замёрзли
VivaForever• 27 сентября 2025
Ответ дляMama Chelly
В них там спрощена програма була і є по навчанню та нових спеціалістів. Для України такого і близько немає.
Один приїзжає на навчання (роботу) і потім всю сім´ю та село перевозить. Вони друг другу дуже допомагають і підтримують.
Ось де вони влаштовуються керівниками, частіше всього тільки своїх і беруть.
Мережі магазинів швидкого харчування, працють без рукавиць та не по всім нормам, в деяких виключно вже одні індуси. Дальнобільники - крім індусів вже майже нереально влаштуватися, не беруть. Плюс підроблюють документи.
Ви в Канаді на Амазонці?,так точно описуєте ситуацію
Маска-0b9f• 27 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
В сенсі б´ють тікай?А куди чоловіки втечуть через закриті кордони?Їх там відстрілюють.Прикордонники