Nell-a440• 21 сентября в 11:49

Украинцев 28,7 миллиона человек. Верите?

Такие данные предоставила миграционная служба. Как по мне они явно завышены на 4-5 миллионов человек. Верите в их данные?
Результат:
вже голосів: 61
43 (70.49%) Не верю, нас меньше
18 (29.51%) Верю
natlili• 21 сентября в 11:53
15 млн
Margaret Rose• 21 сентября в 11:58
До 2014 було ~46 мільйонів.
Відмінусуйте практично 4 мільйони Донеччини, 2 мільйони Луганщини, 2 мільйони Криму (це ще доволі стримані підрахунки). Вже виходить 38.

Близько 5 млн біженців після 2022 (і кажуть, що це занижена цифра). 33 мільйони.

Невідомо скільки загинуло на фронті, скільки точно загиблих цивільних+території, окуповані після 2022 року.

І не забувайте, що кілька мільйонів числяться в Україні чисто номінально і бувають тут добре якщо кілька разів в рік (заробітчани)
wind-d470• 21 сентября в 12:01
А кто в теме, откуда миграционная служба берет свои данные? У меня брат выехал с семьей на пмж в другую страну еще в 2015 году, вот, приносят повестки. Я так понимаю, такие люди тоже входят в эту статистику?
Iren55• 21 сентября в 12:10
Ответ дляwind-d470
Леска• 21 сентября в 12:13
Ответ дляwind-d470
При перетині кордону ж перевіряють паспорт, ставлять відмітки в своїй базі.
А щодо повістки-якщо чоловік не повідомив тцк про зміну місця проживання, то звідки їм знати це?
wind-d470• 21 сентября в 12:15
Ответ дляЛеска
А когда человек умер 10 лет назад и выписан, он тоже обязан сообщить? А то приперлись тцк домой, повергли вдову в шок.
Flower Girl23• 21 сентября в 12:22
В мае писали, что по негативному сценарию - к 2100 году, украинцев останется меньше 10 млн. человек... Так вот, этот сценарий я считаю просто супероптимистичным - украинцы закончатся гораздо раньше...(((
https://www.rbc.ua/ukr/news/ukrayintsiv-mozhe-zali...
Басина• 21 сентября в 12:40
Люди, які виїхали чи живуть на окупованих територіях, не перестали бути українцями
SnowMaiden• 21 сентября в 13:53
Всего или в настоящее время на территории?
автор Nell-a440 • 21 сентября в 14:02
Ответ дляSnowMaiden
Сейчас
Горськ• 21 сентября в 14:14
Десь читала,що 27
Contento• 21 сентября в 15:01
Ответ дляMargaret Rose
До 2014 було ~46 мільйонів.

Беженцев 8 млн. А сейчас думаю гораздо больше . ребята 18-22 года ломанулись из страны.
Чомучка• 21 сентября в 15:35
Не бачу сенсу щось там зараз вимірювати, народ туди сюди курсує і чимало хто живе на 2 країни.