В рот не ложи• 27 сентября 2025

Кросівки порада

Дівчата,підскажіть будь ласка яеі кросівки на осінь взяти: легкі,щоб на дощ можна та не чорні.Якої фірми? Дякую
Чорт і Шо• 27 сентября 2025
Автор, это только Вам нужно мерять и выбирать. Я думала что Пума хорошие. Но оказалось, что у них для меня очень неудобная колодка. Поэтому каждому свое.
А многие хвалят Пуму.

БлинчикБезСметанки• 27 сентября 2025
Ботинки в дождь
Светка-пипетка• 27 сентября 2025
галоши или сапоги резиновые
Руда ліса• 27 сентября 2025
Ответ дляЧорт і Шо
А многие хвалят Пуму.
вот, я могу хвалить
ношу - удобно
ПрипоРошенная• 27 сентября 2025
Я вчора взяла Асікс, але чорні. Дуже зручні, сьогодні вже ходила. Я брала таку ж модель як вже зносила, тільки оновлену, на дощ чудово, не мокнуть. Але вам не підходить колір
автор TANHA • 27 сентября 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Покажіть які Ви носите
Ленне-Рейма• 27 сентября 2025
Ответ дляЧорт і Шо
А многие хвалят Пуму.
У меня в пуме выпираю ногти
Во всех остальных такого ужаса нет

ПрипоРошенная• 27 сентября 2025
Ответ дляTANHA
Покажіть які Ви носите