Ms. Откровенность• 27 сентября в 21:55

Ці роботодавці зовсім обнагліли

Ось вакансія з обов´язками на трьох людей...барабанний дріб...зарплата 20-30 тисяч. Розумію, що хтось таки піде на цю зарплату, але як фізично одна людина це може втримати в голові і встигнути (може звичайно, але це інший рівень і інша оплата). Мій шок у шоці.
из_под_тишка• 27 сентября в 21:58
Потому что оборот у них видимо очень плохой
...аяприкольная• 27 сентября в 21:58
Дівчина Гілмор• 27 сентября в 21:59
Звіти тягнуться автоматично, звірка з бухгалтерією по оплатам/неоплатам, оце ’оптимізація платіжних процесів’ де і кого за яке місце треба розшевелити😄 норм вакансія, багато пафосу, а так нормальна праця
автор Ms. Откровенность • 27 сентября в 22:03
Ответ дляДівчина Гілмор
Ви ж розумієте, що одним натисканням кнопки ´завантажити звіт´ все не обійдеться. По факту ти будеш його аналізувати,шукати помилки, неточності, хапати за сраку тих, хто натупив і так постійно, бо в реальності ніколи нічого не працює ідеально. А ще ця ´оптимізація´.
Попразендовна• 27 сентября в 22:04
Зарплаты нищенские. Я шокирована от просмотра вакансий. Платят копейки всюду.
Дівчина Гілмор• 27 сентября в 22:06
Ответ дляMs. Откровенность
Тоді будь яка робота буде складна, бо яку б сферу не взяти то завжди є ті, що туплять.
Дивіться по обороту, скільки там підрядників
Стильна штучка• 27 сентября в 22:06
Ответ дляДівчина Гілмор
++ мені теж здалося, що там тільки ля-ля -ля . Ніяких конкретних обов´язків
Любительница• 27 сентября в 22:10
Это звучит сложно, на дело не так уж и тяжело. У нас такую работу делают товароведы за 5/2 с 10 до 18, за 26-27 тыс. Я тоже работник обычный.
Христя в тiстi• 27 сентября в 22:11
Ответ дляПопразендовна
Я тоже.
Вчера держстат опубликовал среднюю зп по Киеву 40 тыс, а работодатели предлагают 20-30..позорище
Ширли-Мырли• 27 сентября в 22:12
А як вам вакансія - вести всю вхідну/вихідну документацію, кадри 110 працівників, соц.страх, військовий облікі заробітна плата 6140 на руки.
Христя в тiстi• 27 сентября в 22:14
Ответ дляШирли-Мырли
Это разве что пенсионер пойдет
Смайлик• 27 сентября в 22:15
Порадниці які заробляють однією лівою 200.000 за годину мінімум спустилися в реальність - і шок у шоці
ПС- зарплата ще і вище середньої по країні
автор Ms. Откровенность • 27 сентября в 22:15
Ответ дляШирли-Мырли
Це знущання. Я не знаю, як можна прожити на 6000.
Мудрецыха мира• 27 сентября в 22:23
Ответ дляХристя в тiстi
Я тоже.
это с зарплатой депутатов и Смелянского, который около 2 млн в месяц получает
Пэрисхилтонша• 27 сентября в 22:30
Ответ дляШирли-Мырли
Хай самі за ці гроші працюють.
Асистент вчителя на ставку 25 годин отримує 8 тис.
Веде один паперовий журнал.