Джавеліна• 30 сентября 2025
синусит
Порадьте чим промиваєте ніс вдома? Сезонне загострення синуситу. Які розчини вам допомагають?
Последний вагон• 30 сентября 2025
Пройшло за 3 дні з таблетками синупрет і ібум. Але нежитю вже не було,просто забиті протоки.
Коханозадовільна• 30 сентября 2025
Подсоленной водой (или физраствором) или отваром эвкалипта. Ингаляции с физраствором. Лечусь вторую неделю, подключила антибиотик, т.к. у меня перешло во фронтит (+конъюнктивит).
Джавеліна
• 30 сентября 2025
Ответ дляПоследний вагон
в мене хронічний((
Джавеліна
• 30 сентября 2025
Ответ дляКоханозадовільна
який антибіотик приймаєте? я вже думаю купити сумамед і не мучитись
Носки на подтяжках• 30 сентября 2025
Ответ дляДжавеліна
Сорцеф
Пешеходик• 30 сентября 2025
тільки антибіотик
останні пару років - амоксиклав
але мені посів робили перед цим
якщо просто так, то беріть антибіотик широкого спектру дії
останні пару років - амоксиклав
але мені посів робили перед цим