Маргарита и Мастер• 30 сентября в 08:35

Телебачення воля

підкажіть у кого?
Хочу замовити батькам , на рік.розкажіть чи норм?
Мені по сумі підходить.
КарамбОлька• 30 сентября в 08:36
Удалено администрацией...
автор Маргарита и Мастер • 30 сентября в 08:37
Ответ дляКарамбОлька
Удалено администрацией...
Чому ?
Не ті канали ?
Ловлю капці• 30 сентября в 08:38
Мазохисты что ли? Или родычи любителей киевстара?
автор Маргарита и Мастер • 30 сентября в 08:40
Ответ дляЛовлю капці
Я вибрала те що дешевше, і підходить мені по грошам
Ловлю капці• 30 сентября в 08:44
Ответ дляМаргарита и Мастер
Воно майже не працює, розірвати договір треба пройти дивний путь та купу нервів. Ті 3 копійки різниці вартують того?
Чи вам головне підключити?
автор Маргарита и Мастер • 30 сентября в 08:46
Ответ дляЛовлю капці
Чи вам головне підключити?
Дивно

Сусіди користуються у них працюють всі канали
автор Маргарита и Мастер • 30 сентября в 08:47
Ответ дляЛовлю капці
Чи вам головне підключити?
Які порадите інша фірми ?
Ловлю капці• 30 сентября в 08:48
Ответ дляМаргарита и Мастер
Які порадите інша фірми ?
Звідки я знаю де ви та які у вас ще є?
В Києві на правому немає тих, що були в нас на лівому
Оч@ров@Шк@• 30 сентября в 08:48
По телебаченню не знаю. Але в цілому ставлення фірми до клієнтів погане.
У мене на роботі від них був інтернет. І були вимкнення світла-4/+2. Їх підстанція була на іншій лінії і коли у нас є 2 години світла, його немає на їх підстанції. Наш ’завхоз’ їм телефонував, що от така ситуація, вони його чемно послали сказавши ’’а шо ми зробим. Ідіть кацапам задавайте питання, коли у вас буде інтернет’’. Інші оператори в той час встановлювали якісь батареї живлення. Ні тобі ’’ми думаємо як перекинути, як поставити батареї’’. На питання що з оплатою, раз ми не користуюємось інтернетом теж послали, оплата за місяць і все. А нам треба відправляти газету. Добре був у приміщенні у сусідів інший провайдер. Ми кинули кабель від них і так і працювали, а Волі помахали ручкою.
Вони потім мені як фізособі дзвонили з рекламою послуг, я їм задавала питання чи буде інтернет ари вимкненні світла (бо в мене зараз київстар і інтернет є, аби роутер від павербанку працював, і це не оптиволокно, просто батарея у під´їзді), сказали, що ні, у них такого немає. І чи буде він працювати навіть коли світло буде також не знають, це треба дивитись де підстанція і чи співпаде графік вимкнення і тут вони шлють в обленерго.
Короче, грошики беруть, а далі сам дурак.
KROX@• 30 сентября в 08:52
Ответ дляЛовлю капці
Чи вам головне підключити?
У меня воля 15 лет, и кабельное тв, и цифровое. И интернет. Все работает.
Бабка-байкерша• 30 сентября в 09:01
Самый галимый провайдер. А договор расторгнуть вообще квест. Я месяц потратила.
автор Маргарита и Мастер • 30 сентября в 09:01
Ответ дляKROX@
Ой а подскажите что для родителей можно по телевидению подключить ?
KROX@• 30 сентября в 09:02
Ответ дляМаргарита и Мастер
у меня самое простое для мамы 78 лет-это проведен кабель, от интернета не зависит (она не справится с их приставкой цифровой), там 40 каналов, ей с головой и те листать лень. На кабельном ограничено кол-во там нет большого выбора, но нужно узнавать по вашему городу
автор Маргарита и Мастер • 30 сентября в 09:04
Ответ дляKROX@
Спасибо
Твоя подружайка• 30 сентября в 09:07
Ответ дляМаргарита и Мастер
1. Как вариант от мобильного оператора.
2. IP телевидение.
3. DVB приставка.
Свекруня• 30 сентября в 09:08
Вам треба дзвонити різним провайдерам або питати у сусісідів. Якщо провайдер ’не зайшов’ у будинок, ви до нього не підключетесь
Воля: по-перше набагато дорожче ніж у інших (не у акційний період); по-друге просто поганий інтернет, використовувати для роботи складно, часто розриви з´єднання; по-третє - попитайте у людей як відключитись від Волі, вам нормально так крові поп´ють, особливо якщо зрозуміють що абонент - це літня людина
автор Маргарита и Мастер • 30 сентября в 09:10
Ответ дляСвекруня
Так інтернет не потрібен
Лише телебачення
Твоя подружайка• 30 сентября в 09:17
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так інтернет не потрібен
Лише телебачення
Тогда, антена и приставка.
автор Маргарита и Мастер • 30 сентября в 09:18
Ответ дляТвоя подружайка
Тогда, антена и приставка.
Поставила им тарелку это херня на постном масле
Постоянно сбиваются каналы ,
Вызов мастера каждые две недели 400 -500 грн
Уже запарило честное слово
На приставке 19 каналов , отцу мало
Твоя подружайка• 30 сентября в 09:19
Ответ дляМаргарита и Мастер
Постоянно сбиваются каналы ,
Уже запарило честное слово
На приставке 19 каналов , отцу мало
Я про обычную антену.
На тарелке нужно спутники переключать. Ещё имеет значение количество головок. Для поного кайфа, и мотор для поворота.
автор Маргарита и Мастер • 30 сентября в 09:21
Ответ дляТвоя подружайка
Я про обычную антену.
есть антенна
автор Маргарита и Мастер • 30 сентября в 09:22
Ответ дляТвоя подружайка
Я про обычную антену.
Ой я в этом не разбираюсь вообще (
Ответ дляТвоя подружайка
Я про обычную антену.
Регионщица• 30 сентября в 09:23
Ответ дляЛовлю капці
Чи вам головне підключити?
Я расторгла договор с Волей (официально, с документом), но мне Воля продолжала присылать квитанции за абонплату. На мои звонки не реагировали - приезжайте в их офис. Я есстесно ничего не платила, к ним не ездила ибо работаю и вообще это смешно, ведь всё оформлено и договор закрыт. И тогда эти придурки из Воли передали меня коллекторам! Пришлось писать письма, прилагать копии всех документов и угрожать полицией
Твоя подружайка• 30 сентября в 09:27
Ответ дляМаргарита и Мастер
есть антенна
Тогда, приобрести DVB приставку.
32 канала
Но нужно узнать, потянет ли сигнал. Но если обычное работало, и это должно, просто перевели всё в цифру. Посмотрите на ютюбе.
Свекруня• 30 сентября в 09:29
Ответ дляРегионщица
Це те про що я писала вище. Відключитись неможливо, продовжують нараховувати абоноплату. Людина 90 років - байдуже, привозіть у офіс або довіреність. Скоти
автор Маргарита и Мастер • 30 сентября в 09:30
Ответ дляТвоя подружайка
Тогда, приобрести DVB приставку.
32 канала
А есть приставки с каналами в большем количестве ?
Твоя подружайка• 30 сентября в 09:30
Ответ дляМаргарита и Мастер
фото
Да, такого типа, разные бывают, но если в описании указано, то подойдёт.
Не зацілована• 30 сентября в 09:34
У меня воля. Нормально, если есть свет.
Твоя подружайка• 30 сентября в 09:35
Ответ дляМаргарита и Мастер
Здесь не будет - это каналы укр. телевидения.
Только интернет + IP изменит, но там нужно кумекать.
Тарелка...Помню, раньше за 1 дол/мес всё шаманили. Но спутники...