Принцепесочка• 31 августа 2025
Смарт-годинник в середній школі
Дівчата, чи купували ви смарт-годинники своїм дітям 10-11 років? Цікавлять саме дитячі, не дорослі. Якщо так, порадьте, будь ласка, які саме.
Принцепесочка
• 31 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому не телефон?
Телефон теж, але й годинник хотілось би, коли телефона немає поруч.
Да, я блондинка!• 31 августа 2025
Моя старша безконтрольно сиділа в тіктоку, кілька разів прогуляла онлайн уроки. Я розбила смартфон і купила їй смарт-годинник. Півтора року ходила як зайчик. Робила все, щоб я дозволила користуватися смартом. Загалом результатом я задоволена. Зараз їй 14, залипає іноді, але не некритично.
Якщо дитина нормально поводиться зі смартфоном, то хз, чи треба годинник. Хіба задля безпеки, щоб смарт не вкрали
всегдаДаДа• 31 августа 2025
Ответ дляПринцепесочка
Навіщо?
Принцепесочка
• 31 августа 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Навіщо?
Мені здавалось, що зручно. Годинник не завжди дитина почує, а телефон завжди на руці. І зручно подзвонити послухати, чи вже в класі, чи ще в дорозі.
Юпитерная• 31 августа 2025
Думаю в такому віці вже телефон треба, а не смарт годинник дитячий.
В 12-13 років вже дорослий смарт годинник деякі носять)
Принцепесочка
• 31 августа 2025
Ответ дляЮпитерная
Телефон є. А от смарт-годинник поламався, хотіли купити новий.
Юпитерная• 31 августа 2025
Ответ дляПринцепесочка
На мою думку вже не потрібен дитячий, хіба що нормальний який підвязується до телефону
СкумбріяП8• 31 августа 2025
Покупала в таком возрасте сяоми ми бенд, и то только потому что постоянно провтыкивала звонки, телефон в рюкзаке лежит-не слышит, а так на руке вибрировал и видно кто звонит.
сладкий_ноябрь• 31 августа 2025
Ответ дляПринцепесочка
Щоб що?!
Сито для думок• 31 августа 2025
Чи дійшов до школи - бачу по мапі + син пише коли прийшов.
Що б дзвінки і повідомлення не пропускав то купувала спочатку мі бенд, на 13 років випросив епл вотч то взяла самі прості.
сладкий_ноябрь• 31 августа 2025
Ответ дляПринцепесочка
Хай Бог милує
Вам більше не має чим зайнятися?
Підключіть геоданні до свого телефону і все, вм будете бачити де знаходиться дитина
Вам більше не має чим зайнятися?
СкрипяСердцем• 31 августа 2025
Да, покупала, так ребенок видит сообщения и звонки, не доставая телефон. Плюс будильник.
НашлаПерепискуМужа• 31 августа 2025
Ответ дляПринцепесочка
Извините, волноваться за ребенка нормально, но прослушивать в таком возрасте уже нет. Геоданные на телефоне подключите и будете видеть где ребенок. А часы то уже взрослые, ми бенд норм бюджетные