Не служанка• Изменено 22 сентября в 12:09

Фільм Багряний пік, хто дивився

Підкажіть, будь ласка, чи можна з дітьми 13 р? ( в плані, чи є відверті сцени?) Бо трапився в рекомендаціях до сімейного перегляду, але помітка 18+
Эта_Шикарна)• 22 сентября в 12:10
Пик. Нееее, он жутковатый как по мне, давно ходили с мужем в кино на него. Про сцены прям не помню, но там хоррор
Гимли• 22 сентября в 12:10
Там один раз покажут голую мужскую жопу . Если вам критично, лучше не смотреть с детьми
Кошка Мурка• 22 сентября в 12:11
Интересный, но жутковатый мистический фильм. Я б смотрела без детей
Обращеница• 22 сентября в 12:12
невинный фильм для любителей хоррора. Поверье, 13-летки уже и не такое видели.
Кошка Мурка• 22 сентября в 12:12
Ответ дляГимли
Жопа голая то не страшно) Какого подростка ей можно напугать или смутить)
автор Не служанка • 22 сентября в 12:13
Ответ дляГимли
Не то, чтоб голая жопа критична, просто не ок лицезреть постельные сцены с младшим поколением. А так, то накидываю подборку для осенних вечеров.
Спасибо
А я с Рио-де-Житомира!• 22 сентября в 12:23
Ответ дляНе служанка
Спасибо
Там брат з сестрою кохаються
Бабуся мороз• 22 сентября в 13:04
Сучасних дітей тяжко цим шокувати. Дивилась з молодшою ( їй 10 років ) 40 ночей з Фреді. Вона була розчарована, чекала що фільм буде страшніший, а вийшла дитяча казка. Тому вважаю що в 13+ ,, багряний пік,, не буде нічим шокуючим
Живчик-счастливчик• 22 сентября в 13:52
Для 13 років супер, я думаю в такому віці вже знають про секс
автор Не служанка • 22 сентября в 21:37
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Там брат з сестрою кохаються
Ого… тема інцесту прям явна?
Yarosh10• 22 сентября в 22:17
Я зараз дивлюся, мені 24 і мені страшно)))З дітками б не радила дивитися. А сексу немає тут