Манка Я• 30 сентября 2025
Де купляли зимовий компоект верхнього одягу дитині (садіковського віку) і
І лишилися задоволені - гарний теплий водовідштовхуючий. І взагалі , може купили якісь зручні речі (ну типу підштанніки (легінси) теплі замість колготок; або желетку якусь, що зручніше ніж кофта може під одежею…щось таке…)
Я вчора знайшла колготки з утепленим «слідом», типу звичайні, амде ступня - типу махрові.
Крижана бурулька• 30 сентября 2025
Ответ дляМанка Я
Тобто Ви «тепліші» на змму не брали? Ці на фото наче звичайні, як і літні типу
По санпіну в садок потрібні звичайні тапки, там в приміщенні нема морозу. ) за посиланням на розетці ідеальні тапки.
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Ленне не мембранный комбез (мембранные тоньше и требуют больше даижения). Просто на изософте, это современный утеплитель, теплее изософта только тинсулейт. И с нормальной непродуваемой/непромокаемой верхней тканью. Для моих детей ленне по теплоие был перебор. Тсм куда удобнее в плане одежды
Ага, дякуб
Я щось вперше про тсм чую
Графиня Шезвездицкая• 30 сентября 2025
Ответ дляМанка Я
нет..не брала
в саду тепло было
Крижана бурулька• 30 сентября 2025
Ответ дляМанка Я
Так у ленне така просто «технологія»? Я ж не спорю, я питаю. Просто мені трохи підозріло виглядає це тонке. Я знаю технологію що є мембранні матеріали - але ж це про вологостійкість, амне про теплоту. Ну от за рахунок чого ленне вважається прям на холодну зиму, можете розказати? Звичайно толстий би не хотілося неповоротлівий
Ленне вітрозахисна, вологовідштовхуюча, брудовідштовхуюча, мембранна дихаюча. Діти мерзнуть коли спочатку перегріваються, потім потіють, а потім мокрі і мерзнуть.
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Тапочки одни - Валди
Waldi kids найшла от в інсті. Подивлюся
Бачу тоже «хутряні» такі, але ж заднік трй фіг поймеш який
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Так, я це знаю, я колись працюваоа в горнолижному магазині. І от звідти я звісно знаю, що є «тонке» на зиму. Але от віажалося ж що воно для активного відпочинку
Крижана бурулька• 30 сентября 2025
Ответ дляМанка Я
Діти вони ж постійно в русі на прогулянці. І собі комбез не забудьте купити. Гуляти після садика.
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Ну я підглядала якось за прогулянкою, тепло ще було. Так наче ходять як сонні мухи) це нова група, вони одне одного вперге бачать) всі самі по собі щось ходили, копали самі..
Не заздріть тьоті• 30 сентября 2025
Ответ дляМанка Я
Це фірма тсм?
Так, скорочено.
Сайт tchibo. Є німецький і ще якийсь.
На кідстаффі було свого часу багато продавців стоку з цього сайту.
Сайт tchibo. Є німецький і ще якийсь.
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Так, скорочено.
Сайт tchibo. Є німецький і ще якийсь.
Я щось не знайшла даже сайт чібо( тільки б/у типу трохи на шафах
Видна міленіалка• 30 сентября 2025
Ответ дляМанка Я
Дякую, я вчора Ленне була, якесь все «тонке» правда
Так воно не має бути товсте. Теж купую lenne
Не заздріть тьоті• 30 сентября 2025
Ответ дляМанка Я
Пишеться, як назва кави. Кава ж теж їхня.
На кідстаффі по пошуку ТСМ.
Манка Я
• 30 сентября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
На кідстаффі по пошуку ТСМ.
Да те що це кава, і вони ж - речі, це я як раз вичитала тоді)
Манка Я
• 01 октября 2025
Ответ дляSo_so
Пальто Ленне, да, в 5 и 6 лет уже не хочет комбез.
А якщо купити б/у на олх, це я ризикую натрапити на зіпсовані неправильним пранням речі? Із порушеними тими мембранами і наповнювачем збитим?
Ответ дляМанка Я
Почему? Вы заказываете олх доставку на отделение, приходите с ребенком, меряете, смотрите в каком состоянии вещь.
Я продавала все дочкины комбезы, Ленне вечное, они как новые.
Манка Я
• 01 октября 2025
Ответ дляSo_so
А вони перуться в машинці без проблем?
Питання просто в чому. Купляєш комплект за 8000, отже чистиш його в хімчистці. Ну принаймні я так роблю. А плями - замиваю «локально» (болото якщо налипне і слякоть). А хтось міг просто в машинку кинути і зіпсувати річ. Чи нічо там не псується від машинки?
Ответ дляМанка Я
А вони перуться в машинці без проблем?
Да, без проблем
Манка Я
• 01 октября 2025
Ответ дляSo_so
Ну просто речі рік назад коштували 5000. Зараз від 8000!
Манка Я
• 01 октября 2025
Ответ дляSo_so
Да, без проблем
Просто якийсь дурдом. Бексеро купи, 8000+ на верхній одяг. Потім взуття ж ще, і це точно нове бо чоловік наполягає що взуття все ж нове було щоб. Ну і фліски шміски всілякі. І від 20000т і сліду не лишається😂😂😂
Манка Я
• 01 октября 2025
Ответ дляSo_so
Что-то Вы очень дорого смотрите
Та отак виросло в ціні🤷♀️
Манка Я
• 01 октября 2025
Ответ дляSo_so
Первое, что попалось, новый 3130 грн
Маркет кидс
Зара піду дивитися
Манка Я
• 01 октября 2025
Ответ дляSo_so
Я на олх смотрю
Ну я трьом написала по олх, запитала як прався))
Ну щось мені підказує що такі речі прати не можна.