rita2• 30 сентября 2025

Можливо хто порадить майстра, щоб замовити кухню Бориспільський район.

Звичайно хотілось би не дорого) багато майстрів відмовляються їхати за місто(
МаТраСы• 30 сентября 2025
ага, хотілось би недорого, коли 90% не їдуть за місто. ви що на приколі?))
автор rita2 • 30 сентября 2025
Ответ дляМаТраСы
Можливо є майстер, який проживає теж в бориспільському районі наприклад
МаТраСы• 30 сентября 2025
Ответ дляrita2
ага, тільки той майстер вкурсі, що нема кому робить і буде дуже недорогим))
автор rita2 • 30 сентября 2025
Ответ дляМаТраСы
Мабуть так і є)
ЗаведУющая• 30 сентября 2025
Ответ дляrita2
Ви перебільшуєте значимість цього форума.
Йдіть на фейсбук.всі бориспільські меблевики там
МаТраСы• 30 сентября 2025
вдвічі дешевше буде, якщо підберете готову по розмірам
МаТраСы• 30 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
це чітко підмітили. форум вже давно вмер. тут реально 200-300 людей заходить справжнії. остальні клони, щоб показати двужуху типа. нічого тут вже не купується і не продається. мильний пузир, а не форум
МаТраСы• 30 сентября 2025
Ответ дляrita2
Мабуть так і є)
почніть з місцевих груп в телеграмі.
можете ще тут зробити об яву.
https://kabanchik.ua/
ЗаведУющая• 30 сентября 2025
Ответ дляМаТраСы
Так і є... (
автор rita2 • 30 сентября 2025
Дякую за підказку про кабанчика, а щодо форуму то мабуть це стара звичка, раніше щось запитаєш і люди підкажуть
МаТраСы• 30 сентября 2025
Ответ дляrita2
нажаль ,колись років 5 назад так і було. але багато розчарувалось в олітиці,яка тут присутня. і зрозуміли, що спілкуються з клонами тут, а не з людьми.