Звичайно хотілось би не дорого) багато майстрів відмовляються їхати за місто(
ЗаведУющая• 30 сентября 2025
Ответ дляrita2
Можливо є майстер, який проживає теж в бориспільському районі наприклад
Ви перебільшуєте значимість цього форума.
Йдіть на фейсбук.всі бориспільські меблевики там
Ответ дляЗаведУющая
це чітко підмітили. форум вже давно вмер. тут реально 200-300 людей заходить справжнії. остальні клони, щоб показати двужуху типа. нічого тут вже не купується і не продається. мильний пузир, а не форум
ЗаведУющая• 30 сентября 2025
Ответ дляМаТраСы
Так і є... (
Ответ дляrita2
Дякую за підказку про кабанчика, а щодо форуму то мабуть це стара звичка, раніше щось запитаєш і люди підкажуть
нажаль ,колись років 5 назад так і було. але багато розчарувалось в олітиці,яка тут присутня. і зрозуміли, що спілкуються з клонами тут, а не з людьми.