Пасти Ла• 30 сентября в 21:18
Причина розлучення- алкоголь
Хто розлучався через проблеми з алкоголем чоловіка? Як склалося життя ваше, його, дітей? Що стало останньою краплею для Вас?
Захекалася читать• 30 сентября в 21:30
правильно робите. у всіх книжках пишуть, що треба жити своє життя, а алкоголіка викреслювати.
Нервогенератор• 30 сентября в 21:42
Я рассталась на этапе встречаний, потом встретила нормального мужчину, вышла замуж, родила детей. На хрен женщины с алкашней связываются , ещё и детей рожают.
Борщик• 30 сентября в 21:43
Нормально у нас сложилось все, а он периодически продолжает бухать, мне уже пофиг
любименькая• 30 сентября в 21:52
Я розкажу про тих, хто не покинув чоловіка алкаша. Син має 40 років, дві відсидки, проблеми з психікою + СЗЧ. Живе з мамою, дітей, сім’ї чи норм роботи немає. Дружина алкаша розцвіла лише після його смерті в 55 рочків.До того батько-алкаш бігав за сином з ножем, зловив травму в один із запоїв і став інвалідом з приступами. Обіцяли, що він помре за 2 роки, але він прожив 10 - і весь цей час тероризував сім’ю. Та й таке.