Ждушечка• 01 октября 2025
Чи реально здати порожню квартиру.
Дівчата, наскільки реально здати порожню квартиру? В Києві. Не зовсім порожня, є холодильник, пралка, навіть мікрохвильова є і навіть кондиціонер. З меблів ліжко дитяче двоповерхове, підліткове ліжко. Шаф нема, кухні нема. Є ще ортопедичний матрац двоспальний. Дві кімнати, 72 метри.
ПробілНеПрацює• 01 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
Мийка на підлозі. Якщо треба, то встановимо.
В сенсі «якщо треба»?
А вам кухня не треба? Ви так само живете, як пропонуєте іншим?
Томатико• 03 октября 2025
Ответ дляХвець-тець
У Європі кухня та санвузли завжди повністю готові. А кімнати так, заповнюють на власний розсуд
Не правда. Кухни не всегда есть. Друзья снимали без кухни
Ждушечка
• 04 октября 2025
Ответ дляТоматико
Я бы сняла за 17 18 тысяч. Как связаться с вами
Хто буде жити?
Ждушечка
• 04 октября 2025
Ответ дляТоматико
Я одна
Не знаю чи можу давати тут контакти. Напишу вам через тиждень свою пошту або номер телефону.
Вакцениро Вона• 09 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
Може, хтось щось порадить по кухні?
Стіл і стільці можливо?
Хоч який холодильник?
Вакцениро Вона• 09 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
6 поверх. Позняки, три ліфти, одинивантажний
О, Позняки. Невже. А можете в особиті написати де саме і скільки хочете? Я от як раз хочу зняти на Позняках. Таку теж.
Ждушечка
• 10 октября 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Там написано, що з техніки є.
все по ГОСТу!• 31 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
Кухні нема. Є плита тільки
Якщо є плита, діючі санвузол і розетки - бажаючі зняти знайдуться.