Ждушечка• 01 октября 2025

Чи реально здати порожню квартиру.

Дівчата, наскільки реально здати порожню квартиру? В Києві. Не зовсім порожня, є холодильник, пралка, навіть мікрохвильова є і навіть кондиціонер. З меблів ліжко дитяче двоповерхове, підліткове ліжко. Шаф нема, кухні нема. Є ще ортопедичний матрац двоспальний. Дві кімнати, 72 метри.
Силиконочка• 01 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
Може, хтось щось порадить по кухні?
Купите готовую в эпицентре или бу на олх
Пишна молодиця• 01 октября 2025
А кроватей где набрали? Или это хостел был?
автор Ждушечка • 01 октября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Ні, це ліжка моїх дітей. В мене троє.
cTpawHoegeJIo• 01 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
Кухні нема. Є плита тільки
Кухня в эпицентре 5 тысяч. В целом будет не сложно, но при некоторых условиях
Творог для розжига• 01 октября 2025
Сделайте кухню и сдавайте. Мойка и полки любые. По времени и деньгам окупиться с первой аренды
автор Ждушечка • 01 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Яких? Дівчата, я вас всім дуже вдячна за коментарі.
cTpawHoegeJIo• 01 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
Ну люди будут тратиться на кухню, если Вы не поставите, раковины нет, сантехнику провести. Ну они вложатся минимум тысяч на 15, а может и больше. Ну вот и делайте минус данная сумма в месячной оплате
Астановитесь• 01 октября 2025
Спокійно, але не без кухні. Ми орендуємо, меблі свої: ліжко, два письмові столи, полиці/ комоди.
cTpawHoegeJIo• 01 октября 2025
Вам привести хотя бы кухню в порядок и можете спокойно сдавать. Ну возможно ванну и туалет
автор Ждушечка • 01 октября 2025
Ответ дляАстановитесь
Зрозуміла, що треба кухню.
автор Ждушечка • 01 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Дякую.
Бесбардак• 01 октября 2025
я знімаю пусту квартиру без меблів взагалі для інтернет магазину, ціна -30% від мебльваних квартир, поруч в будинках снімають навіть квартири без ремонту, від забудовника замість комори.
неДодекаэдр• 01 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
Може, хтось щось порадить по кухні?
купите дешевую в эпицентре или на олх отдают даже бесплатно.
cTpawHoegeJIo• 01 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
Може, хтось щось порадить по кухні?
А что конкретно Вам нужно посоветовать ?) Можете в личку написать, подскажу без проблем
Молода і нерозважлива• 01 октября 2025
Реально знайти на олх б/у меблі які віддають задурно і трішки заставити квартиру, хоча б шафами та столом, стільцями, і по мінімуму на кухню. Або так здавати як є. Я переїздила зі своїми холодильником, пралкою, комодом. Подруга то взагалі з шафою та диваном.
Я только за!• 01 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
А що по ціні, яка різниця, якщо квартира без меблів.
Це не без меблів. Все необхідне є.я би вам порадила купити кухню в епіцентрі і здати за нормальну ціну.
Пополняю_Карму• 01 октября 2025
кухню в епіцентрі купіть, не саму дорогу. В ванну шторку - це ще +500грн.
І здавати за тисяч 12-13 можна. Квартира уютна і нормальна у вас. Я з Позняків, трохи орієнтуюсь по цінам.
Гарачий Чокалад• 01 октября 2025
Ответ дляРобот Вертер
Тільки за ціну десь вдвічі меншу за ринкову. Або в 1,5 рази
а ось і халявщики тут як тут))))
Розумна Губка• 01 октября 2025
Без меблів норм, але не без кухні.
Гарачий Чокалад• 01 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
Може, хтось щось порадить по кухні?
не знаю, як зараз, але коли ми собі терміново облаштовували квартиру, то купили б/у на ОЛХ в своєму місті.
Пишна молодиця• 01 октября 2025
Ну если квартира для семьи на долгосрочно, а не для гастрабайтеров, то вещи в чемоданах хранить?
ПробілНеПрацює• 01 октября 2025
Як жити без кухні? Куди люди поставлять посуд і де будуть їсти? Купити кухню і меблі, столи, стільці, шафи - величезна сума для квартирантів. А куди їх потім?

А що буде з вашою ванною? Вода буде стікати під лінолеум і грибок зʼявиться через три дні. + вода буде на стелі у сусідів знизу. Ви готові робити ремонт сусідам?
Гарачий Чокалад• 01 октября 2025
Ответ дляПишна молодиця
ну, якщо сім’я на долгосрочно, а не гастарбайтери, не хоче тримати речі в чемоданах, то шукає житло умебльоване від а до я. Це ж логічно
ПробілНеПрацює• 01 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
фото
У вас навіть мийки з сантехнікою немає. Як там жити в таких умовах?
автор Ждушечка • 01 октября 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Мийка на підлозі. Якщо треба, то встановимо.
Пишна молодиця• 01 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
Якщо треба?
автор Ждушечка • 01 октября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Якщо треба?
Ага
Само_достаточная• 01 октября 2025
Я бы сняла, если бы вы забрали лишнюю мебель)
автор Ждушечка • 01 октября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Яку
Само_достаточная• 01 октября 2025
Ответ дляЖдушечка
Яку
Да какая разница) Мне не нужно столько кроватей, у меня есть своя, в общем, это обсуждаемо. Я к тому, что это очень хорошо- пустая квартира. Только кухня и ванная - это проблема (это я сейчас не о себе, а вообще о сдаче).