Якось так і живу• 01 октября в 16:24
Видалення родимки
В мамологічному центрі на Лобановського хтось видаляв родимки?
Можливо є рекомендації лікаря?
Я там спостерігаюся з іншого питання, подобається,хотіла б і видалення там зробити
Або можливо якісь вгзв УНН отже модна це зробити швидко в безболісно
Можливо є рекомендації лікаря?
Ошеламиссимо• 01 октября в 16:26
Главное гистологию делать. Все что удаляется должно быть отправлено на анализ обязательно.
Чумацький Шлях• 01 октября в 16:29
Я дитині видаляла не там , де вас цікавить. Але обкололи, видалили. Потім трохи жалівся, що болить, але норм
ЧорноброваЯ• 01 октября в 16:37
Ответ дляОшеламиссимо
Я штук 10 у себя удалила и ничего не отправляла . Последнюю удаляла года 3 назад
Якось так і живу
• 01 октября в 17:59
Ответ дляОшеламиссимо
Так,я це розумію , дякую
Хотіла почути відгуки про лікарів