ЛижТолько• 02 октября в 09:16
Дівчатка, крем для дуже сухої шкіри лиця, 50+
який? Порадьте будь ласка! Раніше дуже подходив Лореаль екстраордінер, но його зняли з виробництва. Дякую!
ТАЗератти• 02 октября в 09:24
таким 3 год пользуюсь,здесь девочка посоветовала. Мне нравится.он без запаха,впитывается хорошо и цена норм
Блиск думки• 02 октября в 09:52
Dermaheal antiwrinkle cream. Останні 10 років тільки ним користуюсь. Що я не тільки и не перепробувала за ці роки для сухої шкіри, але поряд з цим кремом і поряд не стоїть
Твердая валюта• 02 октября в 09:55
Ответ дляparele
У мене зазвичай восені та взимку теж шкіра сохне, користуюся звичайним Еуцеріном на ніч
Шкіра гладенька та зволожена. Склад непоганий. Для мене важливо, що він не має запаху.
Теж сподобався. А ще неочікувано порадував Міха
А я кумедна• 02 октября в 10:45
Мне кажется , что после 50-ти лет уже нужно подороже крема покупать , особено те , что на ночь. Я стала пользоваться Ахава ночной - это просто песня!!! Но что то именно его давно нет на Майке , покупаю там , когда на него скидки. Последний брала что-то около 1,5 тысячи за баночку - для такого крема и эффекта после употребления - замечательная цена.
Живильний нічний крем
Ahava Time To Hydrate Night Replenisher Normal to Dry Skin
Живильний нічний крем
Мальдивирую• 02 октября в 11:01
Ответ дляА я кумедна
Живильний нічний крем
Вам Так здається. Це про перше речення я. Різні доходи у людей
Сумчатая кошка• 02 октября в 17:30
Мої фаворити, спробуйте, це відносно бюджетно, топікрем є в різних об´ємах, можна менший на затест взяти. А ще Фізіогель.