ЛижТолько• 02 октября в 09:16

Дівчатка, крем для дуже сухої шкіри лиця, 50+

який? Порадьте будь ласка! Раніше дуже подходив Лореаль екстраордінер, но його зняли з виробництва. Дякую!
Мошей ницца• 02 октября в 09:22
Я таким користуюсь,бюджетний, але для сухої шкіри підходить
Хвильоватиша• 02 октября в 09:22
профкосметика. РЕнью.Оливковий.,наприклад
ТАЗератти• 02 октября в 09:24
https://ua.iherb.com/pr/andalou-naturals-night-rep... таким 3 год пользуюсь,здесь девочка посоветовала. Мне нравится.он без запаха,впитывается хорошо и цена норм
АгатаХристя• 02 октября в 09:26
Лицьооооо лицьооооцонькоооо
parele• 02 октября в 09:46
У мене зазвичай восені та взимку теж шкіра сохне, користуюся звичайним Еуцеріном на ніч https://iherb.co/qUxCLEJv?rcode=COE6457&utm_medium...
Шкіра гладенька та зволожена. Склад непоганий. Для мене важливо, що він не має запаху.
Блиск думки• 02 октября в 09:52
Dermaheal antiwrinkle cream. Останні 10 років тільки ним користуюсь. Що я не тільки и не перепробувала за ці роки для сухої шкіри, але поряд з цим кремом і поряд не стоїть
Твердая валюта• 02 октября в 09:55
Ответ дляparele
Теж сподобався. А ще неочікувано порадував Міха
Зубная фея• 02 октября в 10:23
Lumene денний упаковка з рожевим
Рожева юбка• 02 октября в 10:32
Ночной питательный.
А я кумедна• 02 октября в 10:45
Мне кажется , что после 50-ти лет уже нужно подороже крема покупать , особено те , что на ночь. Я стала пользоваться Ахава ночной - это просто песня!!! Но что то именно его давно нет на Майке , покупаю там , когда на него скидки. Последний брала что-то около 1,5 тысячи за баночку - для такого крема и эффекта после употребления - замечательная цена.
Живильний нічний крем
Ahava Time To Hydrate Night Replenisher Normal to Dry Skin
https://makeup.com.ua/ua/product/34705/#%2Foption%...
Мальдивирую• 02 октября в 11:01
Ответ дляА я кумедна
Живильний нічний крем
Вам Так здається. Це про перше речення я. Різні доходи у людей
Морская свинка• 02 октября в 12:30
А кто-то Nuxe пользуется?
Сумчатая кошка• 02 октября в 17:30
Мої фаворити, спробуйте, це відносно бюджетно, топікрем є в різних об´ємах, можна менший на затест взяти. А ще Фізіогель.
Сирожено_пирожено• 05 октября в 11:12
Физиогель голубой 75мл