Люблю джаз• 03 октября 2025
Капіляр чи запалення?
На що це схоже лопнув капіляр чи можливо запалення в оці? Дискомфорту нема. Лише почервоніння
ИзЮмрудная• 03 октября 2025
Сходіть до сімейного, вони таке можуть відрізняти. Якщо щось не сподобається, то дасть направлення до офтальмолога.
У тата однокласниці було пятнишко. З´ясувалося, що проблеми є (не з очами).
До речі, якось мені сімейний взагалі без проблем дав направлення до всих вузьких лікарів, що я просила, ще і зверху навалила аналізів, досліджень безкоштовних
Мона Лиза• 03 октября 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Навіть не всі офтальмологи без огляду очного дна можуть відрізняти.
ИзЮмрудная• 03 октября 2025
Ответ дляМона Лиза