Непогодка• 24 июня в 22:21

Как быстро монурал помогает снять симптомы цистита?

Дівчина Гілмор• 24 июня в 22:22
Через декілька годин

Скажений гудзик• 24 июня в 22:23
Після 1 прийому
tereska• 24 июня в 22:24
Чи ви знаєте, яку бактерію збираєтесь лікувати Монуралом, бо не до всі він дієвий, нажаль?
Малая Налегке• 24 июня в 22:25
Мені через 4-5 годин
автор Непогодка • 24 июня в 22:26
Ответ дляtereska
Нет(( я не успела сдать анализ мочи до очередного обострения. А врач предупредил перед началом лечения сдать мочу. А у меня уже началось опять(
Если сейчас не выпью лекарство, завтра караул будет
Якось так і живу• 24 июня в 22:27
Ответ дляНепогодка
Автор, дочекайтесь до завтра.
Не можна так монурал пити, якщо не хочете перевести в хроніку.
Говорю з досвіду.
Я потім 7 місяців лікувалась.
автор Непогодка • 24 июня в 22:30
Ответ дляЯкось так і живу
Автор, дочекайтесь до завтра.
Говорю з досвіду.
Я потім 7 місяців лікувалась.
Я не смогу спать ночью( а утром на работу
У меня уже хроническое, на протяжении полугода, каждый месяц. Было на 3-4 день стабильно от начала месячных, а сейчас еще и месячные не пошли, опять цистит( 3 недели прошло после последнего обострения
Якось так і живу• 24 июня в 22:31
Ответ дляНепогодка
За ці півроку Ви здавали хоч раз на посів?
Загострення симптомів перед місячними ?
Скільки Вам років?
автор Непогодка • 24 июня в 22:34
Ответ дляЯкось так і живу
Загострення симптомів перед місячними ?
Скільки Вам років?
Не сдавала, сначала не понимала в чем дело. Пила фурагин, помогал. В этом месяце я все таки попала наконец-то к урологу
Мне вот 39 на днях исполнилось
Обострения после месячных были, а в этот раз они даже еще не пошли, дрлжны вот вот пойти, а уже начался опять цистит(

Якось так і живу• 24 июня в 22:42
Ответ дляНепогодка
Мне вот 39 на днях исполнилось
Як в би зробила.
Обов´язково дочекати до завтра і здати на посів. Сьогодні багато пити , теплу бутилку з водою між ноги і так спати.
Якщо є ромашка, зварити і над тим напаром( теплим) посидіти , інгаляція для сечової системи така. Але не мочити.

Коли буде 2-5 день нового циклу піти і здати кров на естрадіол. Якщо циклічно крутиться 5 до5 після місячних, то проблема можу бути в гормонах . Низький естрадіол, сухість, яка загострюється перед і зразу після місячних, внаслідок дуже подібні симптоми до циститу . Сеча попадає на суху слизову, подразнює, пече і весь комплект .
Я з такою заразою теж змагалась, але в мене було W.Coli, думала здохну, поки позбулась. Нікуди не модна було пітич все навколо туалету крутилося.
А починалось із фурагіна, потім монуралкч в потім в монурал не допоміг. Я загнала бактерію так, що вона стала чутливою до 2 антибіотиків.
Кава з адреналіном• 24 июня в 22:51
Его нужно пить на ночь после последнего раза мочеиспускания, а потом до утра не писять, и на утро уже все ок, помогает
автор Непогодка • 24 июня в 22:53
Ответ дляЯкось так і живу
Як в би зробила.

Спасибо большое!🌸
Прислушаюсь к Вам, как-то перетерплю эту ночь, пока еще терпимо. Утром побегу сдам анализы
А фурагин в последний раз мне уже не очень помогал, я еще на травах какие-то капсулы пила
Якось так і живу• 24 июня в 22:57
Ответ дляНепогодка
Спасибо большое!🌸
Уролесан капсули. Теж їх пила. Я багато чого пила, йшд здавати аналізи, к посіла був змазаний.
Тому дочекалася, як припекдо, нічого вже не пила , пішла здавати.
В мене вийшли урати, бактерія E.Coli і низький естрадіол.
Все в комплексі давало треш.
До тепер перед місячними йде загострення, маю дитячі креми, ними змащую.
Лубриканти не підійшли.
Я супер-пупер• 24 июня в 23:23
Мне помогло народное средство -пшенная вода, облегчение наступает очень быстро
ЯниЯ• 28 июня в 13:40
Ответ дляЯкось так і живу
Все в комплексі давало треш.
Лубриканти не підійшли.
Як перемогли бактерію, якщо не секрет? В мене в мазку знайшли її, теж резистентність майже до всього. Лікар пропонує заливки. Я задумуюсь над тим, щоб поїхати за кордон і зробити Стровак
Якось так і живу• 28 июня в 14:33
Ответ дляЯниЯ
У Вас у мазку чи в сечі ?
ЯниЯ• 28 июня в 14:34
Ответ дляЯкось так і живу
У Вас у мазку чи в сечі ?
Мазку вагінальному. В сечі не можуть знайти, я думаю, причина все-одно ця бактерія. Гігієна посилена, цистоскопію робила, але він мене турбує щотижня
Якось так і живу• 28 июня в 16:42
Ответ дляЯниЯ
А які симптоми?
І в сечі ви робите коли аналіз?
Після лікування?
ЯниЯ• 28 июня в 16:46
Ответ дляЯкось так і живу
А які симптоми?
І в сечі ви робите коли аналіз?
Після лікування?
Біль в сечовому, та й по узд ознаки циститу
Бакпосів звичайний, вже не здаю, бо дуже дорого щотижня здавати. Разок лабораторія знайшла паличку, але написала малий титр і не робила антибіотикограмму.
Переживаю, що таке лікування з часом призведе до проблем з нирками.

Якось так і живу• 28 июня в 17:31
Ответ дляЯниЯ
Оч в мене то саме було.
Бакретія, але замалий титр, щоб робити антибактеріограму.
Тому дочекалася такого хардкору із симптомами і тоді вже здавала.
Лікування довге, але допомогло.
Схему писала флрумчанка so so
Вона так дочку лікувала і допомогло.
Я адаптувала до себе , допомогло.
Бо з балетом були неймовірні проблеми.
Лікар, в якого останньотбуда, сказав, в що ви хочете. Деякі і 10 років лікуються...
Ну таке .