Ку ка ку ка ку• 04 октября 2025
Кому и почему вы уступаете место в общественном транспорте, и ваш возраст?
Йосип_молодий• 04 октября 2025
Ответ дляМаксХмара
Ну так и живём в таком обществе,всем на всех все равно
Да, потому чтомамаше с ребенком на меня ож пофиг
Йосип_молодий• 04 октября 2025
Ответ дляМаксХмара
Тоже
МаксХмара• 04 октября 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Мамаше
поэтому вам и не везёт,потому что вы злобная и вам на всех все равно
Кокосиха• 04 октября 2025
Для себя віделяю 4 причины, почему люди не уступают в транспорте:
1 физически тяжело;
2 лень;
3 обозленность на весь мир;
4 эгоизм
Три первые вызывают только сочувствие. А четвертая - это исключение, потому что влюбленный в себя человек, особенно женщина, редко ездит общественным транспортом.
1 физически тяжело;
2 лень;
3 обозленность на весь мир;
4 эгоизм
Йосип_молодий• 04 октября 2025
Ответ дляМаксХмара
Мамаше
Мамаша это литературное слово
И где мне не везёт, откуда вы это взяли?
Йосип_молодий• 04 октября 2025
Ответ дляМаксХмара
Мамаше
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-92643002
Не вы,случайно в той срачной теме отписывались?
Стиль один и тот же
кураГАЛЯ• 04 октября 2025
На конечной в маршрутку заходили люди, заняли места и заходили уже стоячие - кто спешил. Остальные стояли в очереди, ждали следующую (они одна за одной). Зашла женщина около 60 - 65 лет и стала у сидящей девушке над душой и стала охкать.. Кондукторша ей: женщина, за нами через 20 секунд следующая маршрутка! Выйдите и там присядите! Но она продолжала охкать над девушкой. Короче, согнала таки ее....
Море Щастя• 04 октября 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
По слідами вчерашней темы о детях в транспорте?
Давайте уточним, вы кто - которая 155 ростом или которая из Полтавы никуда не выезжала? Кто сегодня пытался поднять вас с места? Вы, конечно же, остались сидя на своём))
Вы сегодня уже всем бабкам место уступили , выезжавшая ?
Маю рацію• 04 октября 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Ребенок 6-7 лет не маленький и можете постоять, не нужно преувеличивать, особенно если с ним мама. И все таки детям чаще далеко ехать на нужно, минут 15
У мене до дитина 6-7 років більше співчуття та розуміння, ніж до пенсіонера.
Я дитині точно уступлю місце.
Маю рацію• 04 октября 2025
Ответ дляКашка-маняшка
З одного боку ви праві, і так і має бути
З іншого діти такі невиховані зараз є, більш старшого віку можуть самі поступатися, а вони біжать і штовхаються, щоб сісти на вільне місце, бо їх не привчили, рюкзаки в транспорті не знімаю. А зауваження зробити не можна, бо тож чужа дитина
То нехай батьки і піклуються повністю, думаю як возити, вибирають маршрути
Якщо інші дорослі не мають права навіть слова сказати дитині, то і обов´язків до неї не мають
В важкий рюкзак можна на підлогу поставити, так само як важкі сумки ставлять
Я доречі в незалежній Україні вже народилась, мене вчили поступатися, я і зараз поступаюся старим, людям з інвалідність, вагітним якщо є. А підлітки яких навчили, що вони нікому нічого не повинні, сидять розвалившись
Мамам з дітьми не поступаюсь, є таксі або нехай обирають інший час, маршрути
Я в Дніпрі, якби жила в іншому місті з іншою інфраструктурою можливо по іншому б робила
Ви той рюкзак на ваги ставили?
7+ кг.
На спині хоч якось можна втримати, в руках ніяк. Не ставити ж на брудну підлогу, а потім на спину чіпляти.
Не рівняйтесь з сумками, сумки ми на спину до чистого одягу не притуляємо.
У мене син, коли їде з 2х годинного тренування по футболу, нікому не поступається місцем, бо йому в той момент важливіше відпочити. В інших випадках стоїть і не сідає.
7+ кг.
Поумничка• 04 октября 2025
В душе подрываюсь каждый раз при виде взрослой женщины, хочу уступить, но понимаю, как странно это будет выглядеть - мне самой уже почти 50. Не уступаю, короче. Хоть какой-то плюс от возраста
Кашка-маняшка• 04 октября 2025
Ответ дляМаю рацію
Ви той рюкзак на ваги ставили?
7+ кг.
Ото ж, але і йому ніхто не має місцем поступатися, як тут пишуть
У нас виходить, що ті, що зараз дорослі 30+ в своєму дитинстві поступалися, виросли і вони ж старим і зараз поступаються, та ще тепер і дітям повинні на рівні зі старими потупатися
Хороша схема, покоління лохів
А ті виростуть і їм в голову не прийде думка, що взагалі комусь треба місцем поступитися
Хороша схема, покоління лохів
Маю рацію• 04 октября 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Хороша схема, покоління лохів
Він у мене вже дорослий парубок, 14 років.
Був маленьким, то поступалися, але ми рідко кудись їздили ГТ, хіба що зовсім недовго.
Школа та поліклініка поблизу.
Кашка-маняшка• 04 октября 2025
Ответ дляМаю рацію
Школа та поліклініка поблизу.
В шоці з вас, вище ви пишете, що ваш син не поступається місцем, бо їде з тренування, а йому 14 років
Здоровий підліток не поступається місцем старим і малим, інвалідам, бо втомився, а звичайні дорослі встають, щоб могли сісти старенькі чи вагітна. Вони ж роботи їдуть, їм легше, капець просто
Маю рацію• 04 октября 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Так, коли він їде з тренування і у нього гудуть ноги, бо він 2 години займався футболом, то нікому не поступається. Їх дуже ганяють.
У і інший час не займає місця.
Є купа інших людей, які в той момент можуть поступитися місцем.
Йому його втомлені ноги в той момент важливіші, ніж ноги іншої людини.
А треба самому падати, але поступитися місцем?
Я, наприклад, поступаюся місцем вагітним, дітям, інвалідам, дуже стареньким.
Але іноді бувають моменти, що дуже погано себе почуваю, тоді нікому не поступлюсь. Мені самій падати, щоб комусь добре зробити?
У і інший час не займає місця.
Правильно_Валерчик• 04 октября 2025
Ответ дляМоре Щастя
Удалено администрацией...
Море Щастя• 04 октября 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Удалено администрацией...
А вас это не касается - где и сколько я сижу , откуда я пришла и пихалась ли я где-нибудь сегодня . Троляка .
Кашка-маняшка• 04 октября 2025
Ответ дляМаю рацію
У і інший час не займає місця.
Після тренування зазвичай ще перевдягаються, там і сидять, п´ють воду і це як відпочинок. Я не думаю, він всю поїздку і завжди стоїть
Ну проїхав пів шляху, посидів і за потреби може і встати, якщо треба
Я теж ходжу на тренування, в спортзал+басейн три години (звісно не проф спорт), але посиділа 10 хвилин і вже відпочила, вже легше
А здоровий хлопець-спортсмен не може постояти в транспорті трохи, ну як так
То чому дивуватися, коли чоловіки не хочуть вагітній поступитися, бо так виховали
Вони ж так втомлюються
Маю рацію• 04 октября 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Вони ж так втомлюються
Після тренування вони дуже швидко переодягаються і йдуть додому, не відпочиваючи, до зупинки транспорту від стадіону 10 хвилин дуже швидким кроком.
Їхати хвилин 15. Якраз в транспорті відпочивають. Це вже 20:30-21:00.
Людей в транспорті мало.
Ви так пишете, наче підлітки не втомлюються чи чоловік 20-50 років, який їде з нічної зміни, повний сил і мусить всім поступатися місцем. Ситуації бувають різні.
Зараз пенсіонери 60+ будуть витривалішими, ніж сучасні підлітки. Вони ще нас переживуть. Особливо в майстерності посваритися та вибити місце рівних їм немає.
Людей в транспорті мало.
Кашка-маняшка• 04 октября 2025
Ответ дляМаю рацію
Людей в транспорті мало.
В тому то і справа, що втомлюються всі, але молодому хлопцю легше постояти за потреби, тим паче тренування три години він витримує, в постояти не може виходить?
Те, що він їде в пізній час і всі можуть сісти це добре, але ж якби всім не вистачило, то невже він би сів, в той час як якийсь пенсіонер стоїть?
Ответ дляWill_Be...
Детям, инвалидам и беременным - в любое время поездки, старикам (без торб и кравчучек) - не в часы рабочей перевозки, с торбами и тележками - никогда. А года полтора назад было, что мужчина-военный, с палочкой, уступал моим детям (на тот момент 5 и 7 лет), потому, что транспорт был полный и их тупо затаптывали.
Мне, если что, 34.
А что, на онлифанс вы на авто не сподобились? Вы ж такие заработки тут показывали когда завлекали работниц.
Ответ дляМаю рацію
Ви той рюкзак на ваги ставили?
7+ кг.
А вы знаате по какой причине другие сидят и не уступают? Может тоже важлывише в тот момент отдохнуть.
Ответ дляКашка-маняшка
Ага. Такие тети любят жар чужими руками загребать,
ХтоЯкщоНеЯ• 04 октября 2025
Пенсионеры очень агресивные сейчас. Постоянно требуют - девушка уступите место, даже друг у друга
Маю рацію• 04 октября 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Бо тренування йому треба, а поступатися пенсіонерам не входить в його зону відповідальності. Хай ввечері вдома сидять, а не їздять туди-сюди.
А от дітям, інвалідам, вагітним треба завжди поступатися місцем.
Кашка-маняшка• 04 октября 2025
Ответ дляМаю рацію
Клас!!!
Оце покоління
Ну добре, що хоч їм поступається
Оце покоління
Ну добре, що хоч їм поступається
Вот Она Я• 04 октября 2025
Мені 38, поступаюся літнім, вагітним, людям з поламаними кінцівками, людям з малими дітьми, людям з купою сумок. Ніби всіх згадала і перерахувала. Чому? Тому що коли стоїш спалюється більше калорій, і їм корисно буде посидіти і мені для фігури постояти 😁
Ждун с Нибиру• 04 октября 2025
Ответ дляЙосип_молодий
А если б знали,это как-то мужику б помогло?
Мужику помогло?
Ми тоді через зупинку вийшли і пересіли на інший такий же самий транспорт, щоб не псувати далі нерви. Дядько сів і продовжував обзивати.
Ось таким нахабним, які вважають, що їм всі винні, ще й обіллють тебе брудом, немає ніякого бажанні поступатися місцем.
Will_Be...• 06 октября 2025
Ответ дляТайТаке
И что, что заработки? В Вашем мире если есть деньги, то машина обязательный атрибут? Нафига мне машина, если я не только не умею водить, но и просто боюсь садиться за руль?