Тюрюнь_Тюнь• 04 октября в 19:20
Вы можете отпросится на работе?
Девочки, вы можете отпросится по делам в рабочее время?
Вот допустим: нужно куда-то съездить. На пару часов.
Бывает такое? Вас отпускают?
Не прохожу мимо• 04 октября в 19:25
Я могу отпроситься , зп 11 тыс.
Пять лет назад была другая работа примерно та же ЗП с трудом отпускали.
Я супер-пупер• 04 октября в 19:25
Якщо це один-два рази, то так, але в нас таке не прийнято. Всі мають бути в рівних умовах. Є можливість брати відпустку на півдня.
Зубачистка• 04 октября в 19:26
у мене взагалі начальство в іншій країні сидить і не знає, чим конкретно я займаюсь в цей чи інший момент. і взагалі, головне, щоб робота робилася, а де, коли і як я її роблю, нікого не хвилює. я й не відпрошуюсь ні в кого, якщо мені треба.
Мона Лиза• 04 октября в 19:30
Так. В п´ятницю пішла з обіду, мені в пенсійний фонд треба було
У нас це нормальна практика.
Мудробаба• 04 октября в 19:34
Я працюю адміном, відпроситись і навіть вийти на вулицю не можна. Іноді навіть не знаю яка погода вдень. І взагалі дирекція не лояльна.
Пургену мне• 04 октября в 19:44
Часто спізнювалась, вираховували з зп, але я по іншому не могла через ремонт дороги
Хата на мати• 04 октября в 20:05
Могу, но мне нужно со столькими людьми согласовать, что легче остаться и работать
Почемучка• 04 октября в 22:00
Можу без питань. Керівництво лояльно відноситься, але не зловживаю...