ВсеПроВсехЗнаю• Изменено 04 октября в 16:39

Плохие софт скиллы мешают на работе

Я не умею налаживать контакт с людьми. Подростковый возраст провела в одиночестве из-за того, что не с кем было общаться ( жила в маленьком селе). В студенчестве негласно булили. У меня была только одна подружка, которая сама была не очень общительной. В детстве с общением проблем не было. Я сама знакомилась з детьми. Как возобновить эти качества?
миссДавеча• 04 октября в 16:50
Одна справа спілкування з колегами, а інша з клієнтами, партнерами. Вам де допомогти?
Чумачечая_• 04 октября в 16:57
На работе, Анастасия, это вам не мешает.
Вы же работаете. Уже не первый год.
И вроде увольнять вас не собираются.

Это мешает вам в личной жизни. Потому как если не общаться то не будет друзей (ну разве что анонимы на Советчице) и парней.

Возобновить эти качества нельзя. Так как в детстве у нас отсутствует негативный опыт общения. А во взрослом возрасте негативного опыта дофига и его не выбросить из головы.

Хотеть общаться с кем-то должно быть от души.
А не потому что так надо.
Анонимарик• 04 октября в 16:57
налагоджувати контакт можна навчитись. візьміть почитайте хоча б Карнегі ’Как заводить друзей’.
треба цікавитися ними, питати, як справи, як діти, як настрій. Робити щирі компліменти. питати їхню думку з того чи іншого приводу. просити пораду, яку їм неважко буде дати.
зазвичай їх думкою ніхто й не цікавиться, в більшості всі раді поговорити про свої справи чи висловитися з якогось приводу.
частіше називайте людину на ім´я, це всі дуже люблять.
зараз так і взагалі багато тем для поговорити.
Катя, ти спала сьогодні? як твоя кицька переносить тривогу?
Люда, яка у тебе красива прикраса! це ти сама зробила чи купила десь?
діти і домашні тварини - взагалі бездонна тема. тільки зачепи).
ще гарно справцьовує, якщо з вами є хтось третій або ви сидите на зборах і ви посилаєтесь на думку Каті чи Люди. ’Як правильно сказала Люда, це працює так:...’. ’А ось Катя каже, і я з нею повністю згодна, треба зробити так:...’.
прості речі, але вони працюють.
автор ВсеПроВсехЗнаю • 04 октября в 19:31
Ответ длямиссДавеча
По все фронтам
автор ВсеПроВсехЗнаю • 04 октября в 19:32
Ответ дляАнонимарик
прості речі, але вони працюють.
Дякую
миссДавеча• 04 октября в 19:40
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
По все фронтам
Спробуйте більше спілкуватися в типових життєвих ситуаціях. Є такі люди, які заговорюють без проблем з усіма. Наприклад купаєте хліб, просто скажіть, на вулиці так холодно( тепло, дощ, мороз). Стоїте в черзі, зробіть комплімент людині, яка поруч гарно пахне. Два три слова і по трошки навчитесь. Душу відкривати чи розповідати сімейні таємниці першому ліпшому не треба