Мексиканочка• 04 октября в 21:05
Що це з підлогою? Яка могла бути причина?
Предисторію не знаю. Це підлога в спільному коридорі багатоквартирного будинку біля входу у квартиру
Синиця у спідниці• 04 октября в 21:07
Цемент відстав, розшарувався і ці куски випирають в лінолеум
Подтяжка• 04 октября в 21:08
Потріскалась стяжка. Можливо від перепадів температури й навантаження
Мексиканочка
• 04 октября в 21:10
Ответ дляСиниця у спідниці
І який майстер потрібен? Я перший раз таке бачу
осень харашо• 04 октября в 21:14
Ответ дляМексиканочка
Цемент песок вода и ведро
Смешайте сами и залейте
Посмотрите ютуб
Смешайте сами и залейте
Посмотрите ютуб
Моторошні троянди• 04 октября в 21:22
Положили кусок линолеума на неровный пол, частью еще цемент покрошился
Зубная фея• 04 октября в 21:31
а похоже как что то двигали зацепили и порвали линолеум , мебель или большой холодильник что то очень тяжелое и это тяжелое разбило цемент , мы когда то двигали холодильник и точно так было линолеум зацепился и порвался под ним
Налитое яблочко• 04 октября в 22:58
Тому що при ссср вміли красти і будувати з гівна. Тому замість бетону там пісок.
Зробіть розчин і затріть