Тишком_нишком• 29 сентября в 18:58
Що б ви обрали в якості покриття для підлоги?
І - головне - чому?
Результат:
вже голосів:
24 (50%)
Ламінат
9 (18.75%)
Лінолеум
7 (14.58%)
Інше
5 (10.42%)
Керамограніт
3 (6.25%)
Плитка
Фісташкова кава• 29 сентября в 18:59
З ваших варіантів в мене керамограніт з підігрівом.
Тому, що це практично в кухні, коридорі і ванній кімнаті.
Весела бджілка• 29 сентября в 19:00
Раніше - клік-вініл (кварцвініл).
Зараз - якісний лінолеум (довговічний, повна ізоляція, легко кладеться)
Ламінат - ні. Неприємний тактильно, шумний, менш довговічний.
Екатерина27• 29 сентября в 19:00
Смотря где. В квартире ламинат и плитку ( санузлы и кухню). В частном доме на 1 этаж плитку, на второй ламинат
Звездолётчица• 29 сентября в 19:01
В разных зонах разное. В грязной и мокрой - плитка. В остальных ламинат. Комфорт, уход проще. С ламинатом замена дешевле (приходилось недавно, хорошо что такая доска есть всегда и недорогая)
Тишком_нишком
• 29 сентября в 19:02
Ответ дляНеваляшкина
В якому приміщенні?
В квартирі, в усіх кімнатах, окрім санвузла.
Неваляшкина• 29 сентября в 19:02
Ответ дляТишком_нишком
Кварцвініл тоді
В курсі діла• 29 сентября в 19:04
Ответ дляТишком_нишком
В мене ламінат був в квартирі 17 років, в кухні також. Був потоп, не вздувся. Зараз в будинку ламінат. На скільки вистачить не знаю. Але я не любитель намивати підлогу. Пилосос з аквафільтром справляється.
Чумацький Шлях• 29 сентября в 19:05
Кварцвинил сейчас делаем, он же ламинат спц. Он не боится воды, для нас это главное. Т.к. есть собака и иногда косячит
В курсі діла• 29 сентября в 19:05
Не люблю плитку в кімнатах, мені холодно з нею. Кварцвініл дуже дорогий не факт що буде краще ламіната, для нього потрібна ідеальна основа. Краще, інженерна дошка але в мене на неї немає грошей.
Викачую яйцями• 29 сентября в 19:07
Паркет/паркетна дошка або плитка
Все інше то фігня
Ну хіба ще ковролін
Все інше то фігня
Ну хіба ще ковролін
В курсі діла• 29 сентября в 19:08
Ответ дляНаучительница
Мы будем заливать микроцемент
Це також гарний варіант.. але холодний.
Весела бджілка• 29 сентября в 19:08
Ответ дляВ курсі діла
Це точно, для вініла потрібна ідеальна основа.
Як Ви знаєте, доречі?
Научительница• 29 сентября в 19:09
Ответ дляВ курсі діла
Це також гарний варіант.. але холодний.
Так по всему дому будет теплый пол
В курсі діла• 29 сентября в 19:09
Ответ дляВесела бджілка
Як Ви знаєте, доречі?
Ми робимо капітальний ремонт не вперше.
В курсі діла• 29 сентября в 19:10
Ответ дляНаучительница
Так по всему дому будет теплый пол
Дорого. Сам проект дорогий і потім оплата послуг недешева.
Научительница• 29 сентября в 19:10
Ответ дляВ курсі діла
Так уже сделано, осталось залить. Дорого, но а что делать. Так планировали
В курсі діла• 29 сентября в 19:12
Ответ дляНаучительница
Нічого, робіть звичайно. Якщо є кошти можна зробити як найкраще. Тут від фінансів залежить, автору обирати.
З царем в голові• 29 сентября в 19:14
Паркет (поклали більше 18 років). На кухні, біля робочої зони, плитка, все інше паркет.
Король дивана• 29 сентября в 19:30
Ответ дляТишком_нишком
Ламинат. Современный красивый и прочный
ЯкаКраля• 29 сентября в 19:35
Ответ дляКороль дивана
Ламинат. Современный красивый и прочный
У меня из Новой линии- мне не повезло. ’Николы зову!’
Сито для думок• 29 сентября в 19:43
Лет 20 лежит ламинат. Покупали хороший, с высокой водостойкостью. И босыми ногами приятно.
Домашка• 29 сентября в 20:03
Ответ дляНаучительница
Так по всему дому будет теплый пол
і? Літом в жару будете підгрів включати?
Домашка• 29 сентября в 20:06
Ответ дляСито для думок
У нас теж на 2 поверсі ламінат, скоро 12 років буде. Як новенький. Перший поверх: кухня, ванна, прихожа - плитка з підігрівом, решта кімнат - натуральна дошка. Шкодую, що в кухні плитку поставила, але вже як є, так і продамо. В новому більше таку дурницю не зроблю. Так само, як і чорну сантехніку і плитку
Сито для думок• 29 сентября в 22:04
Ответ дляДомашка
Да, я тоже плитку не понимаю. Она холодная и если на ней упасть - перелом обеспечен. У меня так коллега навернулся.