Тишком_нишком• 29 сентября 2025
Що б ви обрали в якості покриття для підлоги?
І - головне - чому?
Результат:
вже голосів:
24 (50%)
Ламінат
9 (18.75%)
Лінолеум
7 (14.58%)
Інше
5 (10.42%)
Керамограніт
3 (6.25%)
Плитка
Фісташкова кава• 29 сентября 2025
З ваших варіантів в мене керамограніт з підігрівом.
Тому, що це практично в кухні, коридорі і ванній кімнаті.
Весела бджілка• 29 сентября 2025
Раніше - клік-вініл (кварцвініл).
Зараз - якісний лінолеум (довговічний, повна ізоляція, легко кладеться)
Ламінат - ні. Неприємний тактильно, шумний, менш довговічний.
Екатерина27• 29 сентября 2025
Смотря где. В квартире ламинат и плитку ( санузлы и кухню). В частном доме на 1 этаж плитку, на второй ламинат
Звездолётчица• 29 сентября 2025
В разных зонах разное. В грязной и мокрой - плитка. В остальных ламинат. Комфорт, уход проще. С ламинатом замена дешевле (приходилось недавно, хорошо что такая доска есть всегда и недорогая)
Тишком_нишком
• 29 сентября 2025
Ответ дляНеваляшкина
В якому приміщенні?
В квартирі, в усіх кімнатах, окрім санвузла.
Неваляшкина• 29 сентября 2025
Ответ дляТишком_нишком
Кварцвініл тоді
В курсі діла• 29 сентября 2025
Ответ дляТишком_нишком
В мене ламінат був в квартирі 17 років, в кухні також. Був потоп, не вздувся. Зараз в будинку ламінат. На скільки вистачить не знаю. Але я не любитель намивати підлогу. Пилосос з аквафільтром справляється.
Чумацький Шлях• 29 сентября 2025
Кварцвинил сейчас делаем, он же ламинат спц. Он не боится воды, для нас это главное. Т.к. есть собака и иногда косячит
В курсі діла• 29 сентября 2025
Не люблю плитку в кімнатах, мені холодно з нею. Кварцвініл дуже дорогий не факт що буде краще ламіната, для нього потрібна ідеальна основа. Краще, інженерна дошка але в мене на неї немає грошей.
Викачую яйцями• 29 сентября 2025
Паркет/паркетна дошка або плитка
Все інше то фігня
Ну хіба ще ковролін
Все інше то фігня
Ну хіба ще ковролін
В курсі діла• 29 сентября 2025
Ответ дляНаучительница
Мы будем заливать микроцемент
Це також гарний варіант.. але холодний.
Весела бджілка• 29 сентября 2025
Ответ дляВ курсі діла
Це точно, для вініла потрібна ідеальна основа.
Як Ви знаєте, доречі?
Научительница• 29 сентября 2025
Ответ дляВ курсі діла
Це також гарний варіант.. але холодний.
Так по всему дому будет теплый пол
В курсі діла• 29 сентября 2025
Ответ дляВесела бджілка
Як Ви знаєте, доречі?
Ми робимо капітальний ремонт не вперше.
В курсі діла• 29 сентября 2025
Ответ дляНаучительница
Так по всему дому будет теплый пол
Дорого. Сам проект дорогий і потім оплата послуг недешева.
Научительница• 29 сентября 2025
Ответ дляВ курсі діла
Так уже сделано, осталось залить. Дорого, но а что делать. Так планировали
В курсі діла• 29 сентября 2025
Ответ дляНаучительница
Нічого, робіть звичайно. Якщо є кошти можна зробити як найкраще. Тут від фінансів залежить, автору обирати.
З царем в голові• 29 сентября 2025
Паркет (поклали більше 18 років). На кухні, біля робочої зони, плитка, все інше паркет.
Король дивана• 29 сентября 2025
Ответ дляТишком_нишком
Ламинат. Современный красивый и прочный
ЯкаКраля• 29 сентября 2025
Ответ дляКороль дивана
Ламинат. Современный красивый и прочный
У меня из Новой линии- мне не повезло. ’Николы зову!’
Сито для думок• 29 сентября 2025
Лет 20 лежит ламинат. Покупали хороший, с высокой водостойкостью. И босыми ногами приятно.
Домашка• 29 сентября 2025
Ответ дляНаучительница
Так по всему дому будет теплый пол
і? Літом в жару будете підгрів включати?
Домашка• 29 сентября 2025
Ответ дляСито для думок
У нас теж на 2 поверсі ламінат, скоро 12 років буде. Як новенький. Перший поверх: кухня, ванна, прихожа - плитка з підігрівом, решта кімнат - натуральна дошка. Шкодую, що в кухні плитку поставила, але вже як є, так і продамо. В новому більше таку дурницю не зроблю. Так само, як і чорну сантехніку і плитку
Сито для думок• 29 сентября 2025
Ответ дляДомашка
Да, я тоже плитку не понимаю. Она холодная и если на ней упасть - перелом обеспечен. У меня так коллега навернулся.