Зайканалужайке• 05 октября 2025
Нужна ли доверенность от родителей в автобус по Украине?
Если учитель едет с тремя детьми 11-12 лет на автобусе по Украине, скажем из Одессы до Львова, то нужна нотариальная доверенность от родителей?
Анонім Секретар• 05 октября 2025
Якщо вчитель і офіційна дитяча група, там дуже багато умовностей. Ми нелегалами дітей відправляємо.
Зайканалужайке
• 05 октября 2025
Ответ дляПліткарка
Ні
Дякую, точно при посадці не будуть вимагати? Дітей будуть садити в автобус звісно батьки
Зайканалужайке
• 05 октября 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Ні, не офіційна. Просто поїздка
Пліткарка• 05 октября 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Моя дитина постійно їздить по Україні на змагання, в табори. Ніхто ніякого доручення не вимагає. Якщо їде організована група дітей, то всі документи готують організатори. Якщо вчитель з трьома дітьми-її навіть питати не будуть, може то взагалі її діти.
Анонім Секретар• 05 октября 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Ні, не офіційна. Просто поїздка
Ну тоді можна не морочитись, якщо ви й вчителька погоджуєтеся на ризик