Мовчу, але хочу• 06 октября в 08:40
Дуже подобаються радянські фільми
Передивилась зараз цілу серію радянських фільмів. До цього часу десь років п´ятнадцять їх не бачила. Як же тоді гарно знімали фільми! Як добре грали актори! "Здравствуйте я ваша тетя", "Джентльмены удачи", "Солярис", "Москва слезам не верит", "Вий". Довго доведеться перелічувати ці класні фільми! Ось чому зараз так не знімають? Подивишся нові фільми, якась муть зі сценами жорстокості та непотрібного пафосу від акторів. Також хочу зазначити натуральну красу радянських актрис. Варлєй, Алфьорова, Поліщук, Светлична, Самохіна. Мало того що вродливі, так ще й харизматичні. Знаходжусь зараз під сильним враженням, після перегляду.
Дайте подуться• 06 октября в 08:42
Дні плачу за минулим?
Вже третЯ тема про радянське кіно. Як по заказу
Да дивіться хоч китайські фільми, навіщо тут рекламувати і тригерити. Совок у нас асоціюється з сучасною росією, зрозумійте це, якщо ви там дома по чомусь страждаєте, ваша справа, але навіщо назагал?
Мовчу, але хочу
• 06 октября в 08:43
Ответ дляВиправлялочка
Удалено администрацией...
Крижана бурулька• 06 октября в 08:43
Ответ дляВиправлялочка
Удалено администрацией...
Виправлялочка• 06 октября в 08:44
Ответ дляМовчу, але хочу
Удалено администрацией...
Мовчу, але хочу
• 06 октября в 08:44
Ответ дляКрижана бурулька
А кавбаска какая вкусная била і ісчо мароженка
Морозиво дійсно було смачним, не розумію вашого сарказму. Кіно таке зараз також не знімають.
Крижана бурулька• 06 октября в 08:44
Ответ дляМовчу, але хочу
Удалено администрацией...
Мовчу, але хочу
• 06 октября в 08:44
Ответ дляВиправлялочка
Удалено администрацией...
Скарга!
Дайте подуться• 06 октября в 08:45
Я наприклад люблю французькі фільми 60-70 років, і акторів, актрис, вони інші, і що?
Крижана бурулька• 06 октября в 08:48
Ответ дляН@Диете
У вас поганий смак.
І тхе від автора рузьким духом
Дайте подуться• 06 октября в 08:48
Російське в двері, а вони в вікно
Путін оно вірші Пушкіна для цього читав .
Є закон життя - спочатку йде російська культура, потім йдуть танчики, це завжди так
Майор Медуза• 06 октября в 08:48
Я по вихідним вранці люблю вмикать ці кіна, якась атмосфера безтурботного дитинства .. Виявляється я тоді багато чого і не бачила. Знятобуло набагато більше фільмів ніж показували по тб
дамаБезСобачки• 06 октября в 08:48
У меня прадедушку выслали на север за то что они семьей много работали и имели две коровы, а прабабушке с детьми пришлось уехать из села и в дороге бабушкина сестра умерла - вот Вам хорошее советское кино.
Распутница• 06 октября в 08:48
Согласна с вами, тоже обожаю. Но тут такое не любят, у потужных патриоток сейчас пригорит. Тут вообще умных и смелых людей не любят)))
Дайте подуться• 06 октября в 08:49
Ответ дляРаспутница
Світлі люди
Чого тут тільки не прочитаєш. Напевно, Маленьку Веру про світлих людей зняли.
Крижана бурулька• 06 октября в 08:50
Ответ дляДайте подуться
Російське в двері, а вони в вікно
А між тим знищення нашої культури.
І мене не дивує, чому автор не може знайти український шедевральний кінематограф, а дрочить сльзами, пробачте на мацкву
Н@Диете• 06 октября в 08:50
Ответ дляРаспутница
Тут не люблять нахабних кацапських імперців, які тягають своє бздюче імперське гівно і називають його цукерками.
Крижана бурулька• 06 октября в 08:51
Ответ дляРаспутница
Вумна, як вутка і смєлая
Мовчу, але хочу
• 06 октября в 08:51
Ответ дляМайор Медуза
Згодна з вами. Теж люблю цю атмосферу любові, добра та турботи.
Распутница• 06 октября в 08:52
Ответ длядамаБезСобачки
На городе бузина, а в Киеве дядько) Где тут связь с качеством кино?
Дайте подуться• 06 октября в 08:53
Ответ дляКрижана бурулька
А між тим знищення нашої культури.
Ні їй надо прикрашене пропагандистке лайно, не про голодомор ж знімали, ні про голод, ні про селян України до 70 з років паспорту не мали, а Любку Орлову в костюмах з хфранції.
Да Варлей піпікнута путінососка -з комсомолками піонерками.
Забобонний фрукт• 06 октября в 08:54
Думаю их популярность связана с малым количеством. И когда тебе из года в год одно и то же показывают - приходится любить и помнить цитаты.
Сейчас просто кинопродукции выше крыши, понятно что и фигни стало больше.
Солоденька цукОрка• 06 октября в 08:54
Ответ дляМовчу, але хочу
Скарга!
Скаржся відразу своїм куратором в фсб
Распутница• 06 октября в 08:54
Ответ дляН@Диете
Нет, тут злой и глупый пролетариат не любит умных людей, которые способны отделять эмоцию от здравого смысла. В союзе было много чего хорошего и совершенно глупо это отрицать.
Солоденька цукОрка• 06 октября в 08:55
Ответ дляРаспутница
Это вы умная и смелая? А в чем это проявляется?