Помилуйте мадам• 27 августа 2025

с какими артистами актерами у вас есть фото?

у меня мало. как то не удавалось сфотаться. Есть с Зеленским и с Виктором Павликом. и с Борисом Барским
Ку-кусик• 27 августа 2025
Только с прифотошопленными, в 2000-х был такой тренд
МояХатаЗкраю• 27 августа 2025
А что они вам дают?
Красавица писяная• 27 августа 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
А что они вам дают?
Бесплатное место в очереди в атб
MacOS-ница• 27 августа 2025
О, в мене багато є. З Ніколасом Кейджем, з Майклом Джексоном, з Мадонною. З купою іноземних зірок. Я в музеї мадам Тюссо в Лондоні була кілька разів . Вживу перетиналась з Лорак, Софією Ротару, Макаревичем, Ніно Катамадзе, Степаном Гігою, але не фотографувалась.
Красавица писяная• 27 августа 2025
Ответ дляMacOS-ница
За ’перетиналась с Лорак’ СБУ уже выехало.
MacOS-ница• 27 августа 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Та да, нехай їде . Ще нехай до вас заїде за спілкування мовою агресора .
Перетинались в літаку років 20 тому, вона ще з Фальосою тоді жила)
Красавица писяная• 27 августа 2025
Ответ дляMacOS-ница
10 статью конституции Украины почитайте.
MacOS-ница• 27 августа 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Там щось про Лорак написано?)
То скопіюйте мені, бо ліньки шукати.
Красавица писяная• 27 августа 2025
Ответ дляMacOS-ница
Там щось про Лорак написано?)
То скопіюйте мені, бо ліньки шукати.
Про мову ворога там написано.
Мішечок щастя• 27 августа 2025
У меня есть с Петром Чорним, Катериною Бужинською, Натальей Валевской, Євгеном Літвінковичем і Павло Табаковим.
Короче говоря, со всеми неизвестными артистами, которые приезжают в Трускавец с концертами и там фоткаются возле бювета с желающими
MacOS-ница• 27 августа 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Про мову ворога там написано.
А про Лорак нічого нема? Ну то не буду читати. Ви начитані, то мені цього достатньо)
Красавица писяная• 27 августа 2025
Ответ дляMacOS-ница
Вам в уши нассали по телевизору мова ворога, а конституцию Украины не читали и в глаза не видели.
Саджу все зарання• 27 августа 2025
Є з Бубкою. Але там він напроствся на фото)
Ми з ним на спортивній виставці разом представляли спорт клуб і я єдина, хто не просив фото. Сказав, що це не порядок і сфотографувались
Я не люблю таке. Не бачу сенсу. Наче такі ж люди.

А так по роботі працювали з Альона-Альона, з Борісом Джонсоном, Kendrick Lamar (репер), це з останніх. Але фото не просила.
MacOS-ница• 27 августа 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Дяка Богу, мені нікуди не насцяли, ні в очі, ні у вуха. А у вас в голові, перепрошую, добряче нас...рано .
Красавица писяная• 27 августа 2025
Ответ дляMacOS-ница
А у вас насцяно. Мабуть Ані Лорак і насцяла
MacOS-ница• 27 августа 2025
Ответ дляКрасавица писяная

Ви така кумедна))
Kittaa• 27 августа 2025
В мене є фотка з самим потужним коміком😂lol
Самий ранній період, уєм по роялю вже було не те
Була на останній грі квк їхньої команди
В 2000 році
Просто каралева• 27 августа 2025
Ответ дляKittaa
Була на останній грі квк їхньої команди
В 2000 році
Хай бог милує
буреЛОМКА• 27 августа 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Так конституція у нас на паузі казали. Чи вже ні?
Чи окремі статті тільки працюють. По це де читати?
буреЛОМКА• 27 августа 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Ну і нік у вас🤣 точно в тему кометаря
Княгиня пітьми• 27 августа 2025
Земфира, Зеленский, Пикалов, Лагутенко, Шура, рыжий из Иванушку, Орбакайте, Меладзе, Митя из Хай фай, Билык, Вакарчук, Буржуй, Гребенщиков, Васильев Сплин, Самойлов Агата Кристи, Таркан. Может ещё кто-то , сейчас и не вспомню
Аноним Советчик• 27 августа 2025
Ответ дляСаджу все зарання

Огого! Де це ви з Кендріком бачились?
МояХатаЗкраю• 27 августа 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Бесплатное место в очереди в атб
Не дают, точно. У меня таких фото миллион
Саджу все зарання• 27 августа 2025
Ответ дляАноним Советчик
Огого! Де це ви з Кендріком бачились?
Він в Варшаву недавно приїжджав, концерт був
Неновая почта• 27 августа 2025
Ну як сказати ’ є фото ’ ? Зараз , мабуть , і не знайду , але свого часу фотографувалась з Ілоною Гвоздьовою і її тодішнім партнером по танцях Романом Дмитриком . Тай то тільки тому , що я тоді вболівала за них на ’Танцюють всі’ . А більше ні з ким не фотографувалась .
задумчивая мордочка• 27 августа 2025
Ответ дляСаджу все зарання

И у меня с Бубкой есть)
Ещё с Русланой и разными футболистами Дмнамо
автор Помилуйте мадам • 27 августа 2025
Ответ дляКу-кусик
о так у меня и с Дикаприо есть тогда!!!
автор Помилуйте мадам • 27 августа 2025
Ответ дляМішечок щастя
с Литвинковичем я б тоже хотела встретится? маленький да?
автор Помилуйте мадам • 27 августа 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
вы на концертах были или работали с ними? круто
Княгиня пітьми• 27 августа 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
У родителей друзья семейная пара, они были главными он директор, она по-моему зам, главного концертного зала нашего города. Меня в гримёрку допускали. А с Тараканом на Таврийских играх фоткалась, подруга была журналисткой и ведущая нашего местного радио, туда достала пропуск