Которую неделю наблюдаю самый натуральный фашизм в социальной сети. Воспринимала это как дебильную тролячью игру. Но сейчас начала понимать, что действительно часть украинцев двинулась головой. Сегодня увидела как ’мовнючка’ общается с воином, который защищал Украину.
Скажите, это ФСБ делает? Или это реально такое случилось с Украиной за эти 3 года?
Mrs.Ochmonek• 06 октября 2025
Ответ дляАся Карповна
Не нужно манипулировать. Слово ’мовнюки’ начали применять к агрессивным хамам, которые нападают на людей и оскорбляют по языковому признаку. Слово ’мовнюк’ не применяется по отношению к украинцам вообще или к украинцам, которые говорят на украинском. Слово ’мовнюк’ - это название агрессивных псевдоактивистов
Маніпулюєте ви.
І агресуєте на українців, які не хочуть бути змосковщеними
Ответ дляParalelno
Удалено администрацией...
Надписи в Софии Киевской на украинском языке. Так что русский язык к Киевской Руси отношения не имеет никакого.
demicandum• 06 октября 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Маніпулюєте ви.
Никто не любит быдло. Приедут к нам в Одессу и ходят рыло свое кривят, рассказывая как надо
Ответ дляАся Карповна
Хм... разные какие-то Софийские соборы мы с вами посещали.
На стенах Софии Киевской присутствуют надписи на старославянском языке, а также на греческом и латыни.
Ответ дляОленаЯ
А як ще реагувати на окупантів, загарбників, вбивць? Лише агресією. А ще поясніть, як за кордоном зрозуміти, що перед тобою українець, а не москаль, білорус?
А как вы воюете с оккупантами за границей? Ну узнали вы, что перед вами кацап (ка) дальше что?если уже пересеклись, можно спросить откуда они. И если с параши, вы все равно прекратите общение
Ответ дляinesita32
А німецька норм? А польська? Нема проблем? Язиком сказати Я з України, не пробували?
Ні, не норм ні німецька, ні польська. В мене відраза і до тих, і до тих. Від фашистів дуже постраждала моя родина в другу світову, а ляхи - такі ж окупанти, як і раша. Як вони знущалися на Україною, українцями.
Кому я маю говорити я з України? Ви щось не те зрозуміли.
Киев_Елена• 06 октября 2025
Ответ длякоролевна
Удалено администрацией...
+1, это вседозволенность и молчаливое поощрение( я помню еще как после майдана повылазили персонажи типа «Саша Белый», как он бил людей если слышал что они говорят на русском. Актер Бенюк «расправил крылья» и нес такое в свое время…Потом попритихли, с февраля 22 опять новая волна неадекватности
Ответ дляОленаЯ
Ну давайте припинимо спілкуватися з усім світом. Сядемо і будемо дивитися друг на друга
Ответ длячаревна
Я навіть не спілкуюся, коли чую таку мову, дивлюся з ненавистю і презирством. Можу і послати.
Ну там крім інформаційного фронту є ще таке, що народ навмисно хайпить, щоб приводити аудиторію на свої профілі.
Я от помітила хвилю постів із серії ’через три роки в Швейцарії/Бельгії/Німеччині ми прийняли рішення повернутися. І я щасливо вперше за три роки’. Воно б то все нічого, але як правило це перший чи другий пост в профілі і такі пости з´являються хвилею масово і автор цих постів потім мовчить (я слідкувала за такими профілями)
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так, пуйлу потрібно розхитувати тил. І ви цим займаєтеся, браво
На мою думку, тил розхитують ті, хто агресивно підіймає мовне питання в країні, в якій іде війна.
пуйло прийшов в Україну з війною прикриваючись лозунгом «захисту російськомовних в Україні». Всі адекватні люди розуміють, що це повна чухня, ніхто російськомовних в Україні не чіпав і не пригнічував.
Але те, що відбувається в суспільстві зараз, на мою думку, не сприяє єдності українців, більше - появі зрадників і тих самих ждунів. Для кого це плюс? Для українців чи для рашиків?
Киев_Елена• 06 октября 2025
Ответ дляОленаЯ
А зачем вам это понимать?
Если важно и принципиально - спросить)
Mrs.Ochmonek• 06 октября 2025
Ответ дляДресса
А ви красиво поступаєте коли називаєте українців мовнюками? Своїх співвітчизників? А? Я вам так скажу, я народилася і виросла до 17 років в рашці, а потім переїхала в Україну, де живу вже 30 років. За цей час жодного конфлікту з мови в мене не сталося, хоча я об’їздила всю країну, розмовляючи російською або українською, але ж акцент все одно чутно. Так шо вважаю, що маю право шось казати зі свого досвіду. Так от, мені здається що всі, хто муляє оце мовне питання з будь-якої сторони та під будь-яким приводом- відносяться до ждунів. Я таких людей не поважаю та не спілкуюся з подібними, тому що розумію що є речі, які не дивлячись на їх існування, обговорювати не треба, аби не робити ше більшої шкоди. Навіщо ваша тема? Щоб що?
Тільки гімнюки - ждуни можуть називати українців мовнюками
МаргариткаW• 06 октября 2025
Ответ для4udik
’не чіпав і не пригнічував.’ ну-ну
Mrs.Ochmonek• 06 октября 2025
Ответ дляАся Карповна
Удалено администрацией...
Так, ми зрозуміли, що до змосковщених українців, яничар , ждунів, і всіх тих, хто за звичкою програється перед московитськими, гімнюки мовнюками не називають
МаргариткаW• 06 октября 2025
Ответ дляinesita32
вынипанимаете - этодругое
нимци покаялыся
Mrs.Ochmonek• 06 октября 2025
Ответ дляdemicandum
Нет, это будет понятно. Но прикол в том, что такие люди лезут к незнакомым, вмешиваются в чужие разговоры и прочее. Реально умственно отсталые
Під час війни психіка людей більш вразлива. Для багатьох московська - це тригер, пов´язаний з вбивствами і катуваннями українців. Це варто розуміти
floricia5121• 06 октября 2025
Так , тронулись.
Якщо вже з вуст політичних діячів лунають вислови, про те що бити різкою російськомовну дитину і подібне. То що тут говорити
Mrs.Ochmonek• 06 октября 2025
Ответ дляdemicandum
Удалено администрацией...