Фрекен бок• 12 сентября в 11:24

Чи були ще держави, де розумних молодих людей постійно намагалися кудист «діть»?

Я не надто розуміюсь на історіі України, то ж тим більше не знаю стосовно інших. Але подумалося от що. Якщо радянський союз намагався всіх людей що мислили своєю головою і розуміли що таке і комунізм, і пропаганда, і яка ціль партіі, і що їм диктують як думати - намагався заслати/ліквідувати, чи були шанси у даної націі - бути нормальною, думаючою?
Чи було таке всюди?
Люблю Украину• 12 сентября в 11:29
Це натяк на методичку про те, що Україну вигадав Лєнін? Чи ви не усвідомлюєте, що держава існувала за 500 років до маскві? Змініть методичку
Як ухурделю• 12 сентября в 11:30
Вашей темы толком не поняла.
Умных, в загранке хакеров забирают на работу в спецслужбы, но не садят в тюрьму.
автор Фрекен бок • 12 сентября в 11:31
Ответ дляЛюблю Украину
Їбаааа
Тут ні слова про це взагалі-то
автор Фрекен бок • 12 сентября в 11:34
Ответ дляЛюблю Украину
Якщо не сильно поглиблюватися і бодай поверхово розуміти написане - тут написано про режим Сталіна, який знищував нормальних людей. Яка нахрін Україна від Леніна? і тим паче методичка? Ну де?!
Як ухурделю• 12 сентября в 11:34
Ответ дляЛюблю Украину
Вашим словам нет подтверждения.
Нейтральная земля. В истории. Кто пришёл, тот и взял. Потом, много воен было, и поляки, и литовцы и др.
Я Головна• 12 сентября в 11:35
Советский Союз не уничтожил всех думающих. Большинство не выражали открыто свое мнение. И если никто не настучал - то жили себе спокойно. И я вам скажу, недовольных коммунизмом на самом деле было очень много.
Корсет_на_шурупах• 12 сентября в 11:38
Ответ дляЯк ухурделю
Вашим словам нет подтверждения.
В смислі нейтральна земля?
Ми тут століттями жили зі своїм укладом, мовою і історичними надбаннями.
Дон Пэдро• 12 сентября в 11:38
Ну почитайте еще про США, там коммунистов не сильно любили. Никто не любит инакомыслящих, ибо подрывает же основы
Як ухурделю• 12 сентября в 11:39
Ответ дляЛюблю Украину
«Малороссия» — это исторический термин, обозначавший земли современной Украины, а также части других государств, которые в разные периоды входили в состав России или Речи Посполитой. Исторически использовалось для различения с «Великой Русью» (Московией) и применялось как официальное название части Украины в Российской империи, а в широком смысле — как синоним Украины.
автор Фрекен бок • 12 сентября в 11:40
Ответ дляЯк ухурделю
Вашей темы толком не поняла.
Я маю на увазі, коли були зародки комунізму, були люди, які розуміли довгострокову перспективу цього всього. І якщо вони поставили гідність і людяність, і здоровий глуз вище пристосуванства, їх позбувалися. Лишалися , умовно, або недалекі, або пристосуванці (чи хто й погірше, хто обрав ссучитися, але вижити, чи і так був лайном)
автор Фрекен бок • 12 сентября в 11:45
Ответ дляЯ Головна
Так ясно що багато. Але зараз - в тому числі руські - це нащадки тих, хто або мовчав, або тупий і йому було ок, або лайно, якому все подобалося.
Але і Україна ж так само жила. Я хочу якось зрозуміти. Чи є шанси у людей із таким минулим на демократію, на мир, на нормальні цінності, на здоровий глузд, на побудову ноомальної держави взагалі. Адже тоді молодь тільки тільки почала щось робити, одразу хуяк, і це обрубили. І нав‘язали що «партіу треба довіряти», шо «досвід закордону» - це загниваючий захід і він нам тут не треба.
Хочу порівняти із минулим сша, наприклад.
автор Фрекен бок • 12 сентября в 11:47
Ответ дляЯк ухурделю
Просто зараз наша сторона навпаки надмірно завзято каже що Україна була тут з часів палеоліту, і саме будучі Україною із українцями.
Щебетуха• 12 сентября в 11:54
Куда девали?
Множество умных людей прекрасно жило в СССР..
Почитайте про ту же разработку микроконтроллеров и куда потом пошли эти люди
автор Фрекен бок • 12 сентября в 11:54
Ответ дляЛюблю Украину
Існувало що за 500 років? Держава Україна? Ні, не існувала. Ви або приміняйте ті назви і терміни, які і були 500 років тому, або якось уточнюйте написане, щоб не плутатися.Бо Ви перше що написали - якусь несусвітю єресь. Бо я , якщо геть по простому, написала що сталін ізуродував свідомість декількох поколінь, і ми як варіант і досі пожинаємо все це, а ви мені приплели «методичку». Я пишу як раз від себе. А от Ви просто вставили популярну пластинку «кругом боти», «кремлівська методичка» ітд. Сумно. Люди розучилися думати, реально.
автор Фрекен бок • 12 сентября в 11:55
Ответ дляЩебетуха
Куда девали?
Галузі розвивалися, так. Наука ітд. Я трохи про інше.
Щебетуха• 12 сентября в 11:57
Ответ дляФрекен бок
Вы хотите сказать что научные деятели - глупые люди?
автор Фрекен бок • 12 сентября в 12:01
Ответ дляЩебетуха
Куда девали?
Не можу сформулювати
Просто є якась заноза, яка видазить циклічно, і не дає вирватися із «болота»(я не про руське болото, я фігурально). І таке враження, що це стосується саме територій, де приблизно був комунізм. Або срср. Принаймні я і питаю - як було на заході в ті роки. У них немає такого таракана, і їх сучасні держави начебто інші, люди- інші. Мозги у них інші. Чи ні?
Мені щось почало не подобатися в останніх подіях (я навіть не про війну). Але не можу ніяк прояснити що саме. Бо бракує знань може, не знаю.
автор Фрекен бок • 12 сентября в 12:03
Ответ дляЩебетуха
Ох не знаю. Ні.
Ну можна ж бути світилом науки, рятувати тищі життів - а як людина бути гнидою. Адже професія і рівень спеціаліста і його особисті якості - це ж поняття-то зовсім різні🤷‍♀️
автор Фрекен бок • 12 сентября в 12:05
Ответ дляЩебетуха
Або бути генієм з ядерної енергетики, але свої знання і час примяняти для чогось смертоносного, хоча можна було б для чогось корисного - для екологіі наприклад, робити чисте паливо якесь🤷‍♀️ розумний - так. Хороший - ні.
Щебетуха• 12 сентября в 12:06
Ответ дляФрекен бок
Не можу сформулювати
Ну, к примеру, в Америке недавно, вполне себе умного человека ’убрали’.
А так можете из более раннего про Опенгейсера вспомнить
А в ФРГ был запрет на процессию, почитайте
Щебетуха• 12 сентября в 12:07
Ответ дляФрекен бок
Ох не знаю. Ні.
Но вы про ум говорили.
И они вполне могли быть хорошим людьми, вы этого не знаете
Щебетуха• 12 сентября в 12:07
Ответ дляФрекен бок
А это зависит от курса государства, а не желания ученого)
Опять же почитайте про Оппенгеймера
Копирайторша• 12 сентября в 12:12
А для чого ви колупаєтеся паличкою у тому, що нічого не розумієте? Окрім смороду нічого путнього з цього не буде
Як ухурделю• 12 сентября в 12:15
Ответ дляЩебетуха
Куда девали?
Выехали в Израиль
автор Фрекен бок • 12 сентября в 12:17
Ответ дляЩебетуха
Но вы про ум говорили.
Ну бо я плутаюся) погано підібрала слова.я взагалі про науку і техніч.прогрес ж не писала першочергово)) не думала що хтось в цей бік прочитає)
Ні, я про молодь, про «розподіл» куди їхати правювати і що робити. В цілому про надмірну «диктовку» кому і що робити, де і як жити, що думати і що казати. Ти міг сказати одне, а це кваліфікували як геть інше (що співпадає із статтею), і будь ласка - ти контрреволюціонер, вигнанець (сибір). Ці всі жахливі рамки, комунальне житло. Більшість лбдей жили як я не зна хто, і навіть не підозрювали що щось не так! А може і підозрювали, хто його знає. Моя мама наприклад плюється як згадає.
Для чого просто це все було?? Я хочу сказати що комунізм (можливо) це не ціль. Це - інструмент! Для досягнення кінцевої мети - зробити націю деградантів (не в плані науки. А в плані «по-жизні»). Або якоїсь іншої мети. От приблизно сформулювала))) і от на цю тему хотіла подискутувати.
автор Фрекен бок • 12 сентября в 12:19
Ответ дляКопирайторша
Не буде смороду, якщо вонять не будете🤷‍♀️ я навіть уявлення не маю, яка може бути проблема послухати думку інших. І звідки вонь взагалі тут могла б взятися. Ви не розумієте, що це не спірне питання «хто прав а хто винуватий». Це просто міркування
автор Фрекен бок • 12 сентября в 12:20
Ответ дляЯк ухурделю
Выехали в Израиль
Точно! Чоловік працює на ізраіль)) з переговорів - найпопулярніше слово - контролер, контролер, контролер)))
Щебетуха• 12 сентября в 12:21
Ответ дляФрекен бок
Ну, сейчас у нас есть люди,которые живут в корпусных городках, это по-вашему, хорошие условия?
Да и распределения в независимой Украине отменили не так давно, для медиков, у примеру (надо было на благо страны 3 года отработать) .
Водійка хімарса• 12 сентября в 12:22
Та повно їх і зараз, таких держав. Переважна більшість мусульманських країн. Рідкісні виключення, типу еміратів, розуміють, що це шлях на дно і стримують релігійних екстремістів.
В талановитих людей є одна особливість - вони просто народжуються. Далі вже держава вирішує - загнобити їх, чи розвивати.
автор Фрекен бок • 12 сентября в 12:29
Ответ дляЩебетуха
Ну я про нас кпжу у тому числі. Адже Україна , як і сучасна Росія - всі були в тому човнику.
А явище подібного розподілу було у капіталістичних державах?