Чемодан-Вокзал-Майами• 06 октября 2025

Индийские красавицы! Как они Вам?

Результат:
вже голосів: 73
50 (68.49%) Красивые
23 (31.51%) Не нравятся
Примарочка• 06 октября 2025
Ответ дляВсе возможно
Та це нереально)
Ну почему же)))
Я смотрю с 11 лет фильмы.
У меня свой сайт про кино про индийских актеров и новости)
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 06 октября 2025
Ответ дляПримарочка
И Каджол,у нее слегка специфическая внешность,но актриса она просто обалденная
Красивая
Примарочка• 06 октября 2025
Ответ дляВсе возможно
Брови в неї жах, завжди дивилась кіно і прям залізти хотілось, вищіпати
Монобровь😁
Можно так
Все возможно• 06 октября 2025
Ответ дляПримарочка
Ну почему же)))
Я смотрю с 11 лет фильмы.
Ого) А в Індії ви були?
А сайт гроші якісь приносить, чи просто хоббі?
Вибачте за багато питань. Рідко , коли трапляється така людина.
Всі в моєму оточенні дивляться на мене, як на інопланетянку, що як таке може подобатись
Примарочка• 06 октября 2025
Ответ дляВсе возможно
Ого) А в Індії ви були?
Просто хобби.
Сейчас все закинула.
Была.
Все возможно• 06 октября 2025
Ответ дляПримарочка
Просто хобби.
Сейчас все закинула.
Была.
І як вам Індія?
Це моя мрія.
Иринашка• 06 октября 2025
я думаю секс у них табу
Все возможно• 06 октября 2025
Ответ дляИринашка
я думаю секс у них табу
Та ну))) А хто вигадав Камасутру?)
Иринашка• 06 октября 2025
Ответ дляВсе возможно
Та ну))) А хто вигадав Камасутру?)
ну....вот представь айшарию как она....
Все возможно• 06 октября 2025
Мій улюблений Індійський фільм Вот и пришла любовь. 1999 року, з Каджол і Джекі Шроффом. Мені його там так шкода, вона так з нього знущалась.
Хто не дивився - подивіться, думаю в вам сподобається
А_мій_самий_самий• 06 октября 2025
Актрисы у них конечно красивые. Но когда смотрю видосики с местными жительницами - там такие и даже похожие совсем не встречаются.
Иринашка• 06 октября 2025
а вы секс посмотрите с ними)))
Ку-кусик• 06 октября 2025
Ответ дляВсе возможно
І як вам Індія?
Це моя мрія.
Якщо бажаєте екстріму,- то Індія підходить))
Колись теж мріяла поїхати, але з часом передумала. То по молодості було. Почалося все з вегетаріанства і Медитації трансцендентальної .
Я бачила близько індусів,- навчали техніці Сідхі. Вони з високої касти були. Тоді ми з чоловіком були всім цим захопленні. Ми і зараз використовуємо і музику індійську ( знову ж такі спеціальну) для правильних вібрацій, медитацію. Тобто беремо щось для себе і використовуємо і зараз. І так у всьому: ,бери що тобі треба, що тобі близько. І можно це робити не тільки з ведичної культури, - а і з інших знань.
Але з часом, коли стало багато інфи в інеті і відео реальності Індії,- якось бажання пропало туди їхати. Трешу мені і тут вистачає.
наКоблучках• 06 октября 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Первая ближе всех к классической индийской красоте. Айшвария тожне красотка, не зря она всемирно известна
Первая на мужика похожа . Какая там классическая красота
наКоблучках• 06 октября 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Женщины у них очень красивые
Такие как у на цыганки ))красивые там редкость и их сразу в кино сватают
Сорока-ворона• 06 октября 2025
Ответ дляВсе возможно
Ще обожнюю Діпіку Подуконє
У кого який улюблений Індійський фільм, хваліться. Я так розумію в тему зайшли ті, хто любить індійське кіно
І ще цікавить, що дивились останні роки, що сподобалось?
Бурфі, Весілля в сезон дощів, Я - бог, Бхагаван.
Робот свого часу теж нічогенько виглядав.
Аноним ФЕЯ• 06 октября 2025
реальная среднестатистическая индийка и близко так не выглядит. из фоток первая подходит