Невидимка• 06 октября в 14:10

Дивна ситуація з електрикою ясно і ДТЕК.

Купила я квартиру, були борги, старий власник оплатив при мені все. Я подала заяву на нові договори оформити все на себе. Все ок. Все онлайн доволі швидко. Але від ясно не приходили платіжки. Я створила по старій платіжці шаблон і по ньому платила. Думаю коли на мене договір буде тоді прийдуть нові все буде ок. Платіжкі на мене так і не прийшли. Дзвоню мені повідомили що квартира відключена за борги в 24році😆а світло в квартирі є. Кажуть дзвоніть в ДТЕК, там кажуть те саме борг відключення. Кажу борги ж оплачені. А мені кажуть оплатити заново підключення (2500!!!) , я кажу так світло ж є, його ж хтось підключав. І вони мене як м´ячик ясно каже то ДТЕК, ДТЕК каже то ясно. А я не хочу платити за підключення того що в мене і так є. Збираюсь їхати в ясно в офіс. От не люблю я оце все. Незнаю як себе вести щоб доказати що я платити ні за що в цьому випадку і не повинна. Як таке взагалі може бути?!
May_kasahara• 06 октября в 15:08
а ви можете подивитись, чи є на лічільнику пломба? Якщо пломба є, то по ідеє це то гарантія, що не було самовільного підключення. Сфотографуйте її, аби було що показувати в конторі.
Prervana• 06 октября в 15:09
Ответ дляНевидимка
А де докази про самовільне підключення?! Як вони це просто на словах скажуть чи що?
Вы новый владелец объекта и теперь несете полную ответственность за всё, что имеется по факту. На ’попередников’ тут сбросить не выйдет. Штраф впаяют именно вам. А вы уже в свою очередь если не согласны - можете подать в суд на предыдущую хозяйку квартиры. А она - на квартирантов-переселенцев
KROX@• 06 октября в 15:10
Ответ дляОднозначно
Я про лічильник води, в місті фірма працює, яка робить повірку, не знімаючи. Всі мої знайомі так беж роблять. Потім передають дані у міськводоканал.
Я вам про воду і пишу. Лічільники як самі можуть передавати у водоканал - лише знімаються. Хоть 5 фірм... їх неможливо повірити через кран. Ще такіж деякі німецькі. Наприклад, імпульсні.. Гугліть
П.С. Ви альтернативно обдарована... як і автор зі своїм 5 раз одно й те саме.
Упругая попка• 06 октября в 15:14
Автор, що Ви тут хочете почути?
Є 2 дороги.
Сплатити за підключення і привести всі документи в порядок- зберегти при цьому нерви

Або щось доказувати і можливо попасти на штраф.