Невидимка• 06 октября 2025
Дивна ситуація з електрикою ясно і ДТЕК.
Купила я квартиру, були борги, старий власник оплатив при мені все. Я подала заяву на нові договори оформити все на себе. Все ок. Все онлайн доволі швидко. Але від ясно не приходили платіжки. Я створила по старій платіжці шаблон і по ньому платила. Думаю коли на мене договір буде тоді прийдуть нові все буде ок. Платіжкі на мене так і не прийшли. Дзвоню мені повідомили що квартира відключена за борги в 24році😆а світло в квартирі є. Кажуть дзвоніть в ДТЕК, там кажуть те саме борг відключення. Кажу борги ж оплачені. А мені кажуть оплатити заново підключення (2500!!!) , я кажу так світло ж є, його ж хтось підключав. І вони мене як м´ячик ясно каже то ДТЕК, ДТЕК каже то ясно. А я не хочу платити за підключення того що в мене і так є. Збираюсь їхати в ясно в офіс. От не люблю я оце все. Незнаю як себе вести щоб доказати що я платити ні за що в цьому випадку і не повинна. Як таке взагалі може бути?!
Голубка миру• 06 октября 2025
Ответ дляНевидимка
Як вони доведуть хто її підключав? Я чи старий власник
Им не надо ничего доказывать. Это вы должны доказать, сто самовольно не подключились. У них в системе квартира числится отключённой. Точка.
Тану на сонці• 06 октября 2025
Ответ дляНевидимка
Ще раз кажу звідки я могла знати про відключення при наявності світла? І при тому що мені нічого не повідомляється від постачальника. Тобто квитанції на оплату боргу вони прислати можуть, а повідомити нового власника що квартира відключена ні?! Це як.
Перед угодою вам продавець зобов´язаний був надати довідку від постачальника про відсутність боргів
Була така довідка?
Не було
От і тепер це є вашою проблемою
Була така довідка?
Не було
От і тепер це є вашою проблемою
Однозначно• 06 октября 2025
Ответ дляKROX@
Ги-ги, тут не про зараз і гроші, якщо лічільник без повірки або її не пройшов - рахують по прописаних. Так було завжди.
Я про це вперше чую, якось була схожі ситуація, але недовго, то перерахували після повірки по лічильнику. Може, це в своєму місті так тоді було.
Тану на сонці• 06 октября 2025
Ответ дляНевидимка
Окрім показів нічого в кабінеті немає ні про відключення ні про підключення. Так само і в квитанції на оплату боргів теж нічого не зазначено
У нас є таке в кабінеті
Дивно
Невидимка
• 06 октября 2025
Ответ дляНезламна
Я не знала - це взагалі не аргумент, ніде і ні для кого.
Так а звідки ж я могла дізнатися? Я поцікавилася чому квитанції не присилають, а виявилося через те що відключена квартира в якій є світло. Ну абсурд якийсь.
Голубка миру• 06 октября 2025
Ответ дляНевидимка
Так а я звідки про це могла знати? Чому при підписанні договору вони мені не повідомили про це?
Кто они? Ясно? Дтэк? Старые владельцы?
Тану на сонці• 06 октября 2025
Ніколи не можна купувати квартиру без довідок про відсутність боргів від усіх постачальників послуг
Невидимка
• 06 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
У нас є таке в кабінеті
Дивно
От в тому то й справа що дивно. Вони мені кажуть ми вам жодної квитанції не присилали я їм на Вайбер скидаю квитанції від них що борг сплачено. У відповідь тиша.
Незламна• 06 октября 2025
Ответ дляНевидимка
Попередній власник підключився САМОВІЛЬНО в такому випадку!! Так, свої кВт він сплатив при вас, але це не міняє суті - платіж за оф підключення він скинув на вас.
KROX@• 06 октября 2025
Ответ дляОднозначно
Після повірки перераховують по середнім вашим показникам - якщо все вчасно у терміни. І період з акту розпломбування по нове пломбування. Тобто коли лічільник знятий. І ще не місто. Закон один для всіх і йому вже років 20.
Невидимка
• 06 октября 2025
Ответ дляГолубка миру
Кто они? Ясно? Дтэк? Старые владельцы?
Договір підписаний з постачальником, я написала в ясно заяву вони мені сказали підписати договір з ДТЕК. Я це все й зробила. Боргів немає.
Аннуитет• 06 октября 2025
Ответ дляKROX@
В прифронтовых городах (Харьков и т.п.) все еще можно пока не поверять счетчики. В остальных населенных пунктах действительно уже обязательна своевременная поверка, а раньше была льгота для всех на время войны, но потихоньку ее снимают.
Невидимка
• 06 октября 2025
Ответ дляНезламна
А ну тоді можна користуватися електроенергією і не платити, боргів не нарахують бо в них ’відключена’ ... Клас.
Голубка миру• 06 октября 2025
Ответ дляНевидимка
Не выйдет. Потому что на момент ’отключения’ у них есть данные показаний счётчика. И при проверке, данные там будут другие.
Тану на сонці• 06 октября 2025
Ответ дляНевидимка
Не на Вайбер,а потрібно написати на оф.імейл,щоб підтвердили цю оплату та надати скрін квітанції
Тоді вони офіційно відповідають
Я з ними тілтки так веду переписку
Вайбер-не підходить для з´ясування боргових та інших моментів
Тоді вони офіційно відповідають
Я з ними тілтки так веду переписку
Незламна• 06 октября 2025
Ответ дляНевидимка
Ви зараз на приколі?
Невидимка
• 06 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
Тоді вони офіційно відповідають
Я з ними тілтки так веду переписку
Тоді вони офіційно відповідають
Я з ними тілтки так веду переписку
Ну на пошту мені прислали договір. Оформила в них на сайті. В вайбері то з оператором переписка з приводу квитанцій. Мене просили показати від них квитанції.
Однозначно• 06 октября 2025
Ответ дляKROX@
Так це в мене було років 20 тому. Зараз лічильник не знімають, перевіряють так.
ТочноБудет• 06 октября 2025
Долги должны быть оплачены. Точка.
При вас оплатил - это ничего не значит
Невидимка
• 06 октября 2025
Ответ дляНезламна
Ви зараз на приколі?
Ну зараз якщо вони звірять покази буде різниця в 250квт і?! Оплачу я їх . А за підключення світла яке є я платити не згодна.
Невидимка
• 06 октября 2025
Ответ дляТочноБудет
Долги должны быть оплачены. Точка.
При вас оплатил - это ничего не значит
Так немає боргів. Немає і все. Це мені і оператори повідомляють, що боргу немає. А про статус відключення ніхто не знав на момент продажу.
KROX@• 06 октября 2025
Ответ дляОднозначно
Знімають. Не всі типи лічильників можна повірити незнімаючи. Ті що самі передають показники знімаються і ще деякі німецькі. Розрахунок один для всіх.
П.С. закон почитайте жіночко зараз, а не те що десь чули
Тану на сонці• 06 октября 2025
Ответ дляНевидимка
Я вже вам написала
Ваша прмилка,що на угоді купівлі пролавець не надала вам довідку від Ясно про відсутність заборгованості
Тепер це ваша проблема з´ясовувати що да як
А так це у неї б виникла б ця ситуація коли вона туди звернулась,а не ви
Повинна була б бути довідка
KROX@• 06 октября 2025
Ответ дляНевидимка
А ще за підключення та штраф за самовільне підключення.. Хоча ще є варіант адм. та кримінальної відповідальності.
Невидимка
• 06 октября 2025
Ответ дляKROX@
А де докази про самовільне підключення?! Як вони це просто на словах скажуть чи що?
ТочноБудет• 06 октября 2025
Ответ дляНевидимка
Значит снимайте.
Что значит никто не знал?
Дтэк точно знал, то что вы не позвонили это ваши проблемы
Напишите расчётный счет и адрес. Напишиту в дтэк
Что значит никто не знал?
KROX@• 06 октября 2025
Ответ дляНевидимка
Різниця на лічильнику, наявність світла у квартирі. Акт - і два штрафи.
Однозначно• 06 октября 2025
Ответ дляKROX@
Я про лічильник води, в місті фірма працює, яка робить повірку, не знімаючи. Всі мої знайомі так беж роблять. Потім передають дані у міськводоканал.
Ответ дляНевидимка
Так я власник з 25 року я тут до чого?! Мені навіть при підписанні договору на нового власника не повідомив ніхто що квартира відключена
И не должны были. У них с тем владельцем свои разборки, они вас вообще не будут в известность ставить о них. Но теперь вам придется доказывать что вы не самовольно подключились