Я не знаю. Хрестові походи, війни з Османською імперією - пахую. Ця жінка всьо спустила в унітаз свою політикою мультикультурності. Нас склоняла до того, шоб ми признали кримський беспрєдєл разом з обамою. Тепер обвиняє поляків, шо ті виступали проти наших прямих контактів з росією.
Чого вона досі не в тюрмі? Шо вона зробила з європою, з армією Німеччини і з сєвєрними потоками. Я просто поражаюсь