Сплюшка• 08 октября в 01:08
Син признався що він...
Гей. Він зізнався нам сьогодні під час вечері, у батька був гнів, який не порівняти ні з чим. Я ще можу себе контролювати. Минуло багато годин з моменту вечері, досі не виходить з кімнати. У нас приватна оселя, і я думаю: чи мало він втік до свого хлопця? Якщо він є звичайно. Сину нещодавно виповнилось 15
Ща как дам• 08 октября в 01:10
Липка-прилипка• 08 октября в 01:11
пройдет! или будет богат знаменит как Синяк - геи нынче в моде и почете
Сплюшка
• 08 октября в 01:14
Ответ дляЩа как дам
То взагалі від іншого автора
Ща как дам• 08 октября в 01:18
Ответ дляСплюшка
То взагалі від іншого автора
Той автор також онлайн
Завтра не пью• 08 октября в 01:19
Ответ дляСплюшка
То взагалі від іншого автора
у вас совпала пара. знакомьте их.
А я кумедна• 08 октября в 01:27
Ответ дляЩа как дам
ну тут зовсім інша ситуація! Не відклав вилку!
Страхованная• 08 октября в 01:29
Ответ дляЩа как дам
Та те що син гей то ще півбіди. А от те, що у цій сім´ї память як у рибки і кожен місяць історія повторюється..
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3749768
Хоча жарти жартами, а ми прекрасно розуміємо, що то не син гей, то автор троль та пі...
Милота• 08 октября в 01:33
Ответ дляСтрахованная
Та да, хотя бы про дочку-лесбиянку, и дело было не за ужином, а за обедом и отец отложил ложку, а не вилку))
Така бойова Я• 08 октября в 01:37
Ответ дляСплюшка
То взагалі від іншого автора
Автор, у вас амнезия? Будете раз в месяц запускать эту тупую тему?
Заздрість то погано• 08 октября в 01:37
Ответ дляМилота
Или отложил икру) Ржу не магу
Милота• 08 октября в 01:37
Ответ дляЗаздрість то погано
Или отложил икру) Ржу не магу
Или ’личинку’, в гневе.
Така бойова Я• 08 октября в 01:39
Ответ дляМилота
А следующей темке отец кому нибудь из этой семейки даст половником
по лбу
Страхованная• 08 октября в 01:42
Ответ дляМилота
Девіз автора
Ду да ду да ду• 08 октября в 01:43
Ответ дляСплюшка
То взагалі від іншого автора
Та ладно, не скромничайте. Ваш талант уже всем здесь известен
Ловлю капці• 08 октября в 01:44
Ответ дляТака бойова Я
по лбу
Или признается, что он небинарная личность
Тут надолго• 08 октября в 01:53
Тролли регулярно раз в неделю создают тему насчет камингаута подростка во время семейного ужина.
Покорительная• 08 октября в 02:03
Ответ дляЩа как дам
Ржу))))
Мішечок щастя• 08 октября в 02:22
Ответ дляЩа как дам
Я еще и летом такую тему видела
Чай не пью, только кофе• 08 октября в 05:55
В мне племінник виявився геєм. Не признавався, сама зрозуміла, прибираючи в його кімнаті, а там знайшла іграшку не для жінок.. А брат каже, ти ще не бачила всього. Кажу мені достатньо того, що я знайшла. Ну спочатку були дивні почуття неприйняття, бо брат мені казав давно, не наполягав на своїй правоті ( племінник син моєї рідної покійної сестри ). Зараз мені все одно, гей то гей.
Чай не пью, только кофе• 08 октября в 05:56
Ответ дляKarina_B
Если в европу собирается уезжать, то ничего страшного. Там эта тема модная.
Мій племінник робить зараз загран. Планує в Європу, працювати на заводі
жар-птица Нюра• 08 октября в 06:30
Ответ дляЧай не пью, только кофе
А почему вы лишь по игрушке уверены, что он гей? Может он ’би’, или просто любит эту зону стимулировать.