Шмоточницаца• 08 октября 2025
Зизифус
Кто любит?
Подарили большой кулек. Как по мне странные на вкус. Но говорят полезные.
Гірчинка• 08 октября 2025
Ответ дляМалинка
на что вкус похож, хочу посадить..
смотря какие, есть разные сорта.. но вообще примерно с яблоком по вкусу похожи..
ДелиВерка• 08 октября 2025
Я люблю.
Росте на дачі вже років 10.
Він корисний дуже, їжте.
Можете висушити і взимку в компот або чай потроху додавати, він корисний для імунітету і гарно нормалізує тиск.
Росте на дачі вже років 10.
Він корисний дуже, їжте.
ДелиВерка• 08 октября 2025
Ответ дляМалинка
на что вкус похож, хочу посадить..
Щось середнє між яблуком і фініком.
Зяблик протестант• 08 октября 2025
смачний, тільки якщо не перестиглий, з непошкодженою оболонкою, м´якуш за консистенцією на банановий схожий, аромат - сущене яблуко й фейхоа, якось так, але їх багато сортів, з плодами різної форми і розміру, сушені мені геть несмачні, в компоті також - краще без зізіфуса
Шмоточницаца
• 08 октября 2025
Ответ дляМалинка
на что вкус похож, хочу посадить..
Даже не знаю.. Как по мне.. Похоже на не спелый финик. Вроде и сладость есть но какая то странная
Малинка• 08 октября 2025
Ответ дляДелиВерка
Я люблю.
Росте на дачі вже років 10.
Він корисний дуже, їжте.
Росте на дачі вже років 10.
Він корисний дуже, їжте.
прикольно, він місц багато замає? складни у вирощуванні7
ДелиВерка• 08 октября 2025
Ответ дляМалинка
Ось той кущ, що на фото - розміром як великий кущ бузку. Десь до 3 метрів висотою. Формувати можна по різному - якщо зрізати верхні гілки, буде рости в ширину, якщо ні - вгору. У нас другий зізіфус вище 4 метрів, майже як будиночок висотою.
Гілки м´які, схожі як у верби.
Росте добре, наші болячки не чіпляє - ані мучнисту росу, ані листокрутку. Ми на Півдні, в нас влітку дуже сухо і спекотно, зізіфус переносить це прекрасно. Безпроблемна рослина.
Гілки м´які, схожі як у верби.
Малинка• 09 октября 2025
Ответ дляДелиВерка
Гілки м´які, схожі як у верби.
дякую