Душка-свекрушка)))• 08 октября 2025
Я так понимаю, цель такого нового шнура на айфонах
Это чисто , чтоб проорать с потребителей?.. он же как говно будет через месяц. Плюс вопросы по влагозащите. 🤬
Ну що ви, мамо!• 08 октября 2025
Ответ длявре_Динка
Звичайний шнур як шнур, не мінявся він уже багато років. Чи по вашому ті що перетиналися старі були кращі?
як це не мінявся ,з 16 вже тайп си
Мастер Пис• 08 октября 2025
Ви маєте на увазі що він такий.. типу плетений?
Не знаю оригінальний шнур, але я дитині на айпад схожий купувала майже 3 роки тому. І у мене чи базеус чи щось таке, теж з «плетеного» вже рік. Які були, такі й залишились.
А про вологозахист.. Ви ж його під дощем чи в ванні заряджати не будете
Чупа-чупс• 08 октября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
як це не мінявся ,з 16 вже тайп си
Еще с 14, ну то ладно