Кіна не буде• 1 час назад
Кам´янець-Подільский - де зупинитися, що поїсти?
Хочу повезти дітей на один день.
Кинути речі та погуляти по місту.
Може, хто порадить тут, де зупинитися, що подивитися, де смачно і недорого поїсти?
Кинути речі та погуляти по місту.
Просериарила молодость• 32 минуты назад
Ми зупинялися в квартирі на вулиці Площа Польський ринок, дуже вдале розташування, але подивилася на букінг - здають на 5+ діб, декілька разів їли в піцерії Даніель, а також сподобалося в кафе Троє в каное, у них там є стіна з фото відомих відвідувачів