Тільки тоді я була маленька, і якось це не так все було сумно. Купа бідних зараз як і тоді стоїть, просять на продукти підходять нужденні, люди рахують кожну копійку в магазині і чи можуть дозволити якісь продукти, багато бачу стали заробляти знов пісні співати тощо, бабусі одяг якийсь стоять продають. Купа тем на форумі про безхатьків. Але тоді у 90ті хоча б було ще все життя попереду і не було війни.
Просто мої думки
Ответ дляoboeva
Вот то и говорю, у меня муж строителем работал, на 20 долларов в неделю мы полноценно питались, мясо на рынке брала.
А мой завод загибался уже, зарплату через раз платили.
Зато мамина нефтебаза процветала, она никаких проблем 90-х не почувствовала.
Я не уявляю, в якій бульбашці треба жити, щоб не помітити гіперінфляцію 93-95 років в 10 000%
Я розумію, що великі зміни - великі можливості. Але, якщо не враховувати велику війну, ціни в Україні зараз і ціни в 90-ті, і поруч не стоять.
cTpawHoegeJIo• 09 октября в 17:45
Ответ дляPrervana
Потому что миллион карбованцев это как сейчас 100 грн
Обмен производился по курсу 1 гривна за 100 000 купоно-карбованцев при курсе доллара 176 100 купоно-карбованцев за 1 доллар США.
Маска-0b9f• 09 октября в 17:46
Ответ дляAlex_Kri
я бы лучше в 90е вернулся
А я бы в промежуток 2000 - 2013
Марика-bf42• 09 октября в 17:47
Ответ дляMinny
А я б повернулася у 2000-2020
Найкращі роки. Вступ до університету, одруження, плани. Разом купили квартиру в іпотеку, ремонт, подорожі, дитину народили. Я ж бідної сім´ї дуже і той середній рівень життя був просто вау для нас з чоловіком
Ви з’єднали такий проміжок часу, що аж дух захватило)
Ответ дляСалт
Вы не понимаете, что у всех был разный доход? То, что миллионы сменились на тысячи заметили все, но зарплата вовремя не выдавалась, какая разница сколько стоит хлеб, если зарплату выдали продукцией предприятия с задержкой в пару месяцев?
В 90 е многие ели авокадо и бутеры с красной рыбой, наращивали ногти, ходили в спортзалы, по салонам и авто имели.
Сейчас жизнь на уровень выше и возможности, чем тогда не смотря, что война
А вот эти бабки с калачиком или перебирающие мелочь, могли бы не держать своми кв метры, а сдавать вполне и иметь доход
Ответ длячаревна
Наращивали ногти? Авокадо тоже вряд ли ещё продавали.
Leeloo_aloha• 09 октября в 17:50
Ответ дляmammyanny
А в Берлине вон вообще с палатками, матрасами, диванами под мостами живут кучи бомжей. Они в какие вернулись?
Що ви несете? В соціальній країні бути бомжем то особистий вибір. А у нас бомжують від безвиході.
Ответ длячаревна
Щось не пам´ятаю тоді моди на авокадо
Бутери з червоною рибою були з маслом + риба зверху)
Це вже у 2000 пішла мода на авокадо тости тощо, а тоді це були шашлики з бандітом з району в якомусь типу ресторані)
Leeloo_aloha• 09 октября в 17:52
Ответ дляСалт
Да що Ви говорите
Цін не було. В 90-ті інфляція була така, що нині і не снилося
Як тільки війна закінчиться - буде гіперінфляція і у нас. Краник Европа прикриє. Нема щодної країни, яка б після великої війни зберегла свою валюту.
bespe4na_mavpa• 09 октября в 17:52
Ответ дляmeatlug
Ще ні, але йдемо повним ходом.
І поки що - тоді гірше було. Бо бандитизм, відсутність продуктів в магазинах, ліків в аптеках і тд - ще такого нема.
Прикалываетесь? А бусы это не бандитизм?? Такого даже тогда не было
Ответ дляoboeva
Я пам´ятаю як раз, це були дуже тяжкі часи.
У батька зарплату видавали грошима, з затримкою в декілька місяців. Поки видали - вони вже знецінилися.
Мою підвищену стипендію за 4.5 роки я вигризла з універа по закінченню навчання. На всі гроші купила недорогі босоніжки, штанці і ще залишилося на пару морозива )))
cTpawHoegeJIo• 09 октября в 17:53
Ответ дляLeeloo_aloha
Вроде всем ясно, деньги не хранить в укрбанках и не в гривне
Ответ дляLeeloo_aloha
Ну вот это больше похоже на правду. А пока нас начинают деньгами, держимся на плаву.
Для военных денег на зарплаты нет, чтоб добавить. Но депутаты, прокуроры и прочие им есть.
Если выпрашивать зп депутатам, хрен кто даст, а военным дадут...
Leeloo_aloha• 09 октября в 17:55
Ответ дляLudaSHS
Я тут натрапила на одну англійку в інста, вона одружена з українцем. веде уроки онлайн по анг.
Каже, я не розумію як то все ви переживаєте, знову і знову. не має у вас накопичення, стабільності. власності, кожні десятки роки все згорає і ви починаєте знову.
Типу в Англії земля, дома. власність, підприємства, кошти накопичені завжди передаються по заповіту, йде все своїм чередом. А у вас - оп революції, націоналізації, розкуркулили, оп все згоріло в 90 х -накопичення
Знову накопили, стали жити краще - знову війною до вас прийшли, люди втрачають майно, заощадження, родини
Так і є. На території Англії, Канади, США і т.п. не було війн більше 300 років. Мудрі люди уникають воєн, ведуть дипломатію.
cTpawHoegeJIo• 09 октября в 17:55
Ответ дляЕленка14
Ще були на 2 млн, і, здається, на 5?
Да, я ж не буду тут все выкладывать) Тут нельзя копировать, вставить...а файлы качать надо)
bespe4na_mavpa• 09 октября в 17:55
Ответ дляPrervana
С 2006 по 2014 все было чудесно
Да, самое шикарное время, мы столько зарабатывали и тратили, жили припеваючи, кто б мог подумать, что впереди этот пендец
Маска-0b9f• 09 октября в 17:55
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Ля какие красивые были)
Тарас Григорьевич тогда на миллионной купюре красовался,а сейчас
Ответ дляbespe4na_mavpa
А в банкоматі можна було і бакси зняти, кілька тисяч і ніякого тобі моніторингу
А тут нещасні 5000 гривень переводиш то треба довести, що ти їх заробив. Краще б інших питали де мільярди
bespe4na_mavpa• 09 октября в 17:58
Ответ дляMinny
Та вони зараз задіюють окрім тцк тих же тітушок щоб ловити. Бачила по цивільному одягнені ловлять
Та ясно, самые козырные там, вот у кого доход в огороде уже места нет закапывать
Маска-0b9f• 09 октября в 17:58
Ответ дляLeeloo_aloha
Именно поэтому доллар США и является мировой валютой.
Ответ дляСалт
Да що Ви говорите
А же зарплатню затримували. Ми виживали тільки за рахунок того,що у бабусі в селі щось вирощували, хтось м:яма дав, хтось риби наловив. І поділився. Такий взаємообмін . Я у батьків новий одяг навіть не просила, знала,що немає грошей. Мені було 15.