Minny• 09 октября в 17:21

У мене враження, що ми повернулися в 90ті

Тільки тоді я була маленька, і якось це не так все було сумно. Купа бідних зараз як і тоді стоїть, просять на продукти підходять нужденні, люди рахують кожну копійку в магазині і чи можуть дозволити якісь продукти, багато бачу стали заробляти знов пісні співати тощо, бабусі одяг якийсь стоять продають. Купа тем на форумі про безхатьків. Але тоді у 90ті хоча б було ще все життя попереду і не було війни.
Просто мої думки
meatlug• 09 октября в 20:59
Ответ дляbespe4na_mavpa
Прикалываетесь? А бусы это не бандитизм?? Такого даже тогда не было
Ви уявлення не маєте, що було, і скільки людей закатали в бетон.
meatlug• 09 октября в 20:59
Ответ дляViktoria_St
А тцк на улицах хватающие мужчин это не бандитизм?
Ще одна чарівна….
english book• 09 октября в 21:24
В 90-ті зарплата була 20$.Але багато де їх просто не платили.Давали продукцією-шинами,возиками,шампунем,милом,та ін.
І роби шо хоч з тим.
shopaholik• 09 октября в 21:28
Ответ дляnatlem
Ви особисто скількох безхатьок знаєте, щоб робити такі висновки? Це те ж саме, що сказати: українські пенсіонери харчуються бідно, бо то їх власний вибір.
Насправді більшість людей на вулиці не через власну волю, а через відсутність житла. І є одна суттєва відмінність: в західній Європі не прийнято пускати до себе жити навіть близьких родичів. Тобто, брат може жити у будинку з родиною, в його інший брат в цей час на вулиці. Бо власного житла не має, батьки вже померли, винайняти не може (не здадуть без контракту постійного) плюс дорого, в соціального житла треба роками чекати.
Я особисто знаю чоловіка, який щодня підмітає вулиці Лондону і особисто знає їх дуже багато. Я не кажу, що у кожного-кожнісінького з них життя на вулиці - це власний вибір. Але у більшості - саме так. Так, соціальне житло можна чекати довго, але зазвичай в тій же Англії пропонують тимчасове житло, хостели на період очікування. Я маю знайомого, який втратив роботу і не зміг оплачувати оренду, роботи не міг знайти іншої пів року, за цей час він жив в машині 2 місяці, іноді в брата ночував, потім звернувся за допомогою до держави, і йому відразу запропонували тимчасову кімнату в хостелі, потім за пару місяців отримав соціальне житло- досить непогану квартиру. Я знаю, що такого житла іноді чекають довго, але історія мого знайомого ось така.
Tania07• 09 октября в 21:32
Ответ дляLudaSHS
Я тут натрапила на одну англійку в інста, вона одружена з українцем. веде уроки онлайн по анг.
Каже, я не розумію як то все ви переживаєте, знову і знову. не має у вас накопичення, стабільності. власності, кожні десятки роки все згорає і ви починаєте знову.
Типу в Англії земля, дома. власність, підприємства, кошти накопичені завжди передаються по заповіту, йде все своїм чередом. А у вас - оп революції, націоналізації, розкуркулили, оп все згоріло в 90 х -накопичення
Знову накопили, стали жити краще - знову війною до вас прийшли, люди втрачають майно, заощадження, родини
Вона абсолютно права . Ще в школі коли почали вчити ми історію України, я ще тоді подумала, що яка вона страшна і люди жили бідно, добре що все закінчилося. Ага, закінчилося. В 11 класі почалася оранжева революція і пішло поїхало. У англійців все по прямій, у нас по спіралі
oboeva• 10 октября в 10:02
Ответ дляTania07
У англичан все по прямой после второй мировой войны. Не так и долго они без войн и революций на самом деле.
фруктовая• 14 октября в 06:20
90 тые ад.аборты на живую.стоматология жесть.голод нищета безденежье выживание.сейчас в сто раз лучше.
фруктовая• 14 октября в 06:20
сейчас у людей иномарки и красивые дома квартиры в ремонтах.ездят на отдых по заграницам
фруктовая• 14 октября в 06:21
боже автор мазахистка вернутся в тот ад.хуже концлагеря тот совдеп и 90 тые
фруктовая• 14 октября в 06:21
автор вы если хотите туда идите а нам не надо
фруктовая• 14 октября в 06:22
Ответ дляenglish book
І роби шо хоч з тим.
ужас.тихий ужас
фруктовая• 14 октября в 06:24
Ответ дляViktoria_St
а отлов мущин у метро питера и москвы это не бандитизм?а заградотряды в русской армии насильно обманом шантажом загнанных на войну россиян не бандитизм?а разрушение бомбами донбаса это клас?
фруктовая• 14 октября в 06:26
прежде чем чесать о тцк посмотри пыточные и электрошокер в зад уклонистам куча видео бандитизма военной полиции рф.посмотри как месяц назад пуйло ужаснувшись количеством дезертиров подписал закон вместо трех лет общего режима-10 лет строгача.
фруктовая• 14 октября в 06:27
на россии военная полиция менты отлавливают мужиков и гонят на убой а не пойдешь 10 лет тюрьмы -наркоту подкинут отберут детей жилье за кредит посадят поиздеваются в пыточных .у пуйла вариаций много
фруктовая• 14 октября в 06:28
заманивают типа на работу гуманитарку разгружать машины чинить в тылу на блокпостах а в итоге два удара по почкам и штурма.русо армия
фруктовая• 14 октября в 06:29
на россии демобилизации нет ротации нет.контракт бессрочный .сколько видео когда на костылях калек убогих гонят на штурма а не пойдешь свои же и пристрелят
фруктовая• 14 октября в 06:37
подорванная шоколадо мертветчуковская ботня таскает эти петросянские методички в зад вперед про ссср девяностые всякий бред.если вы нищета работающая за 6 тыс гр-10 тыс руб в месяц то это не значит что все такие.шуруй на работу нормальную.раскрути свой бизнес и будешь жить как люди
фруктовая• 14 октября в 06:39
афтор возвращайтесь в ссср и девяностые.не забудьте туалетную бумагу есть и детей кормить которую получали вместо зарплаты.не забудьте аборты и зубы удалять лечить БЕЗ АНАСТЕЗИИ и детям своим так же.а нам нормальным адекватным людям это не надо и мы не дешевые троли
фруктовая• 14 октября в 06:39
ооо счас темка сдуется опять ботня обломалась и опозорилась
автор Minny • 14 октября в 09:35
Приперся жираф. Дошло до неё, откопала старую тему и плющит. Таблеточки дорогие наверно, ну что поделать, не все себе могут позволить, такая жизнь, иди поплачь в уголке