Жертва интернета• Изменено 10 октября 2025
Як тебе не любити
Києве мій
Короче, начитаюсь то тут. То на тік токах про можливості Києва. Наявність роботи. Зп не малі. І думаю. Для чого мені ця Польща, де мені зовсім не комфортно. Я тут себе людиною за 3 роки перестала відчувати. В Києві б знайшла роботу по спеціальності. А не склади ,заводи образно говорячи. Може ну його ,та скласти чемодан. Може комусь здається це жартом, але я серйозно. У мене затяжний депресивний стан від життя закордоном. Але не хочеться і вдома бути без роботи. Я не з Києва, якщо шо.
Жертва интернета
• 11 октября 2025
Ответ дляШопингмонстр
За три года вы не выучили язык? Если со своей специальностью не сложилось, то можно пойти учиться и даже по выходным и со временем все наладится
Щоб вчитися в поліцеальній школі потрібно мати сертифікат В1. Щоб його отрмати треба записатися і здати екзамен у відповідні терміни. Керунки в тих школах такі собі. Пройти якісь курси це немалі гроші, яких у мене немає зараз.
Шопингмонстр• 11 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
На любую работу идти, собирать деньги на курсы, потом курсы совмещать с работой, а потом учеба
Да, долго, сложно, ну а что поделать?(
Колдунья-вещунья• 11 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Я працювала економістом в бюджетній сфері. То де і ким мені віддалено працювати ?
Я вам так скажу, тільки не ображайтесь, але питання в старпості для вас неактуальне. Бо ви навіть визначитись не можете працювали у сфері фінансів чи економістом. Що саме робили тим економістом теж незрозуміло.
Тому навряд чи ви приїдете в Київ і швидко знайдете ’високооплачувану’ роботу за спеціальністю. А їсти щось треба, і жити в Києві також десь треба
Шопингмонстр• 11 октября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
+10000
Шопингмонстр• 11 октября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Или найдет за копейки работу в Киеве и не будет вытягивать аренду и плюс шахеды и все остальное(((
Жертва интернета
• 11 октября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Да, долго, сложно, ну а что поделать?(
Я тут три года и работала собирать особо не с чего с такой арендой.
Жертва интернета
• 11 октября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Освіта фінанси, працювала економістом.
Шопингмонстр• 11 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Ищите варианты более низкой аренды, дополнительной работы
Кредит в конце концов, если работаете, то на курсы его тоже можно взять - это ж не огромные деньги
Жертва интернета
• 11 октября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Кредиты тут дают исключительно с картой побыта.
Шопингмонстр• 11 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Краткосрочные тоже?
Может вы даже не узнавали
Жертва интернета
• 11 октября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Низкой аренды в Варшаве, под Варшавою нет. Ездить по всей Польше я не вижу смысла.
Шопингмонстр• 11 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Значит дополнительная работа или за более высокую оплату
Если постоянно искать, то со временем она найдется
А в Киеве за что вы будете снимать? Если вы даже на курсы не смогли отложить деньги, то вот непонятно, как вы приедете в Киев и за что там жить будете, пока найдете на те копейки хоть какую-то работу
Колдунья-вещунья• 11 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Освіта фінанси, працювала економістом.
’Працювала економістом’ - це що? Ви же щось робили?
Просто уявіть собі, завтра ви зриваєтесь з Польщі (в якій не змогли ні мову вивчити, ні курси пройти), приїзджаєте в Київ (або будь-яке інше місто в Укрпїні, не важливо, не рідне, де нема домівки власної). І починаєте шукати роботу за спеціальністю, за якою не працювали як мінімум 3,5 роки?
Як варіант, то спочатку взагалі знайти ту роботу, оренду, прицінитися, що пропонують (доходи), скільки треба (витрати), і тільки потім вже приймати такі рішення.
Судячи з усього, вам же не 20-ть, що таких елементарних речей не засвоїли.
Знаєте вислів? ’Себе потрібно робити, а не шукати’...
Жертва интернета
• 11 октября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Уже месяц как ищу. Ничего нормально оплачивемого нет. Минималка и все.
Не зацілована• 11 октября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Это в каждой стране так, без исключения
Везде нужны рабы для низкоквалифицированных работ
Да, но именно со стороны поляков это очень выраженно, они привыкли годами запрягать наших на трускавку и т.д. Я работала с разными национальностями и вывод сделала не просто так.
Пацаааааааан• 11 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Готовы в Украине мыть унитазы за 200 евро, раз в Польше за 1000 не нравится ? Велком
Дверной_Проем• 11 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Ну мне в Польше плохо. Думаю домой .
И бросишь там сына?
Жертва интернета
• 11 октября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Тоесть если три года в декрете, а потом на работу то ничего. А если я 3.5 за границей, то все. Уже ничего не смогу. Всё приходят на работы и все сразу умеют? Жто аппендицит вырезают одинаково и то бывают форс мажоры. А то , что экономист делал на одной работе абсолютно не значит, что надо будет и пригодиться на другой .
Шопингмонстр• 11 октября 2025
Ответ дляНе зацілована
Я поменяла три страны - везде так, без исключения
Жертва интернета
• 11 октября 2025
Ответ дляПацаааааааан
Почему я в Украине буду мыть унитазы ? И с чего вы взяли, что я их в Польше мыла?
Жертва интернета
• 11 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
И бросишь там сына?
Какого сына? Вашего ?
Шопингмонстр• 11 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Месяц - это очень мало в наше время
Продавчиня кіз• 11 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Ну мне в Польше плохо. Думаю домой .
ну так едьте
вон в соседнем топике советчица финдиром в Польше стала
Дверной_Проем• 11 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Какого сына? Вашего ?
Мой со мной, не переживай
Шопингмонстр• 11 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Такое ощущение, что вы пытаетесь сами себя, с помощью советчицы, уговорить вернуться в Киев
Ну возвращайтесь - если вы так уверены, что сможете сразу найти работу и жить не впроголодь на те копейки
Это ваш личный выбор
Мандолина Бу• 11 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Да, сегодня была свидетелем отношения к продавцу украинке
Час дивних історій
І що там ?сказали спердоляй на україне ?
Мандолина Бу• 11 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Та ні
Сантандер дає зі статутом укр
Мандолина Бу• 11 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Про апендицит було мега цікаво
Та куди ж хірургу до економіста
Можу відписатись стосовно професії економіст. Зайдіть на сайт центру зайнятості вашого міста куди хочете повернутись і подивитися наявність реальних вакансій в держ чи бюджетній сфері. Ситуація в моєму місті трішки не така як пишуть. Я повернулась в професію економіста після 12 років перерви в держ установу. Зп не мінімальна,обласний центр. Нещодавно в нас на підприємстві було вільно 2 посади економіста з праці, шукали довго, нема кому працювати. Тому що або люди виїхали або деякі не хочуть працювати, їм вистачає зп чоловіка-військового наприклад. Закрили вакансії дівчатами, які ’втекли’ з приватних підприємств. Зп така сама, але виконували двойні-тройні обсяги через шантаж приватниками що ніби то існує дефіцит робочих місць в країні, хоча реально існує дефіцит кадрів.
Економісти з фін роботи на держ.службі взагалі дефіцит. Але там реально мала зп, десь 13-15 тис.
Пацаааааааан• 11 октября 2025
Ответ дляЖертва интернета
Это образно. Вы пишите что работали за минималку , на какую работу вы расчитываете в Украине за 50тыс? Экономистам в бюджете точно столько не платят