40каградусная• 11 октября в 19:08

Пірсинг підлітку правий беріг

Шановні, порадьте чистий хороший салон, де проколоти вухо підлітку. Київ правий беріг, бажано Подол або Оболонь
Без QR коду• 11 октября в 19:27
Меділенд , це медичний ценр. територіально між КПІ і Лук’янівкою
сою не люблю• 11 октября в 19:56
В жовтому Дрім Тауні на 3 поверсі класна студія вже дуже багато років там
Дуже раджу
Все чисто професійно
автор 40каградусная • 12 октября в 11:27
Ответ длясою не люблю
Дуже раджу
Все чисто професійно
Дякую)
осень харашо• 15 октября в 09:09
Ответ для40каградусная
Дякую)
Что именно вы хотите проколоть?
автор 40каградусная • 18 октября в 01:59
Ответ дляосень харашо
Что именно вы хотите проколоть?
Ми вже прокололи. Те саме, що я писала у питанні.
осень харашо• 18 октября в 09:11
Ответ для40каградусная
Не увидела. Поздравляю. Нравится?
Вы мальчику прокалывали?
автор 40каградусная • 19 октября в 12:20
Ответ дляосень харашо
Не увидела. Поздравляю. Нравится?
Вы мальчику прокалывали?
❤️Так, подобається, він зробив малесенький стразів чорний. Потім заживе я йому замовлю тематичну золоту) шось з його спортом повʼязане
осень харашо• 19 октября в 23:46
Ответ для40каградусная
Вы кольцо смотрите или пуссет?
Сыну еще в мае прокололи уши пока носит гвоздики которыми прокалывали. На др уже подарим.

Он изначально хотел кольцо, но потом надумал на два уха и сейчас у нас сомнения по этому поводу.