Ms. Iphone• Изменено 12 октября в 10:41
Температура без інших симптомів
Дівчата, захворіла на відпочинку.
Ніколи такого зі мною не було: температура, морозить, ламає, слабкість. Але немає ніяких інших симптомів типу болі в горлі чи кашлю. Вже третій день. Що це може бути?
Допомагає щось типу Фервексу на основі парацетамолу, ібупрофен.
З вами таке ставалося?
СкиниУскачи!• 12 октября в 10:42
Купу місцевого могли підчепити. В мене теж було в різних екзотичних країнах. Зазвичай давали якісь місцеві ліки.
Ms. Iphone
• 12 октября в 10:44
Ответ дляСкиниУскачи!
Та, це ми в Турції(( друзі, з якими я приїхала з ідентичними симптомами - захворіли майже день в день. але в них і горло, і кашель… а я норм…
З вишневого садка• 12 октября в 10:54
Ответ дляMs. Iphone
У доньки колись таке було. Пішли до лікаря, сказала , до в нашему районі такий вірус,щоб не переживали, температура буде триматися 8 днів. Так і було.
До лікаря немає можливості сходити? Можна здати зак і сечі. ( Буває, що нирки дають температуру без симптомів).
ОбережнаЯ• 12 октября в 10:58
У нас так в семье не коротко человек переболело по очереди еще в начале осени. Только температура. Вирусняк какой-то
Ms. Iphone
• 12 октября в 10:58
Ответ дляЗ вишневого садка
Та, зараз немає можливості аж взагалі до лікаря(( інша країна. Терпіти до дому потрібно. Тут є якась місцева медсестра, але кажуть теж з великими нюансами…
Ms. Iphone
• 12 октября в 11:00
Ответ дляОбережнаЯ
А как погода в Турции?
Зараз вітряно, 23 градуси, холодно. В цьому сезоні не пощастило з погодою
З вишневого садка• 12 октября в 11:01
Ответ дляMs. Iphone
Тоді щось пийте ( але по відчуттям, тому що якщо нирки, то не можна багато. ). З іншого боку ви доросла людина і якщо б були проблеми з нирками, ви б про це знали. Тому схоже що такий вірус.
Ms. Iphone
• 12 октября в 11:03
Ответ дляЗ вишневого садка
Так, з нирками ніколи не було проблем. Я пʼю зараз ліки які можуть викликати камінці в нирках, але думаю що якби вони дійсно були, я б вже це відчула не тільки по температурі, а й по практиці..)) здавала ЗАС кілька місяців тому - все було чисто.
Ms. Iphone
• 12 октября в 11:32
Ответ дляMrs.Sexuality
Температура на скільки висока?
Не вимірювала, немає градуснику… але по відчуттях 37,5 максимум…